gtk+ 2.14 - en to be translation catalogue (487 entries)

en: "Deepness" of the color.
be: "Глыбіня" колеру.

en: %1$s on %2$s
be: %1$s на вузьле %2$s

en: '%s' already exists in the bookmarks list
be: '%s' ужо існуе ў сьпісе закладак

en: '%s' does not exist in the bookmarks list
be: '%s' адсутнічае ў сьпісе закладак

en: (Empty)
be: (Пуста)

en: (None)
be: (Няма)

en: (disabled)
be: (выключанае)

en: (unknown)
be: (невядомае)

en: --- No Tip ---
be: --- Няма парады ---

en: A file named "%s" already exists.  Do you want to replace it?
be: Файл з назвай "%s" ужо існуе. Жадаеце замяніць яго?

en: About %s
be: Пра %s

en: Accelerator|Disabled
be: Выключаны

en: Add the current folder to the bookmarks
be: Дадаць гэтую тэчку да закладак

en: Add the folder '%s' to the bookmarks
be: Дадаць тэчку"'%s" да закладак

en: Add the selected folder to the Bookmarks
be: Дадаць вылучаную тэчку да закладак

en: Add the selected folders to the bookmarks
be: Дадаць вылучаныя тэчкі да закладак

en: Amharic (EZ+)
be: Амхарская (EZ+)

en: Amount of blue light in the color.
be: Колькасьць сіняга ў колеры.

en: Amount of green light in the color.
be: Колькасьць зялёнага ў колеры.

en: Amount of red light in the color.
be: Колькасьць чырвонага ў колеры.

en: Artwork by
be: Мастацкае аздабленьне

en: BMP image has bogus header data
be: BMP відарыс мае падробленыя даньні загалоўку

en: BMP image has unsupported header size
be: BMP відарыс мае непрымальны памер загалоўку

en: Bad code encountered
be: Сустрэўся кепскі код

en: Best _Fit
be: Найлепшы _выгляд

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
be: Несапраўднае значэньне біт на канал для відарысу PNG.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
be: Колькасьць біт на канал у трансфармаваным PNG відарысе не 8.

en: Bookmark saving failed: %s
be: Збой захаваньня закладкі: %s

en: Brightness of the color.
be: Зыркасьць колеру.

en: CLASS
be: КЛЯСА

en: COLORS
be: КОЛЕРЫ

en: C_onnect
be: Да_лучыцца

en: C_reate
be: С_тварыць

en: C_redits
be: _Падзякі

en: Cannot allocate TGA header memory
be: Немагчыма разьмеркаваць памяць для загалоўка TGA

en: Cannot allocate colormap entries
be: Немагчыма разьмеркаваць запісы colormap

en: Cannot allocate colormap structure
be: Немагчыма разьмеркаваць структуру colormap

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
be: Немагчыма разьмеркаваць памяць для даньняў IOBuffer

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
be: Немагчыма разьмеркаваць памяць для структуры IOBuffer

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
be: Немагчыма разьмеркаваць памяць для структуры TGA

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
be: Немагчыма атрымаць памяць для загрузкі PNM відарысу

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
be: Немагчыма разьмеркаваць памяць для загрузкі XPM відарыса

en: Cannot allocate new pixbuf
be: Немагчыма разьмеркаваць новы pixbuf

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
be: Немагчыма разьмеркаваць часовыя даньні IOBuffer

en: Cannot change to folder because it is not local
be: Немагчыма зьмяніць у тэчку пакуль яна не мясцовая

en: Cannot read XPM colormap
be: Немагчыма прачытаць мапу колераў для XPM

en: Cannot realloc IOBuffer data
be: Немагчыма пераразьмеркаваць даньні IOBuffer

en: Cedilla
be: Седыль

en: Circular table entry in GIF file
be: Колавы таблічны запіс у GIF файле

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
be: Націсьніце на кропельнік, затым націсьніце ў любым месцы экрану каб выбраць патрэбны вам колер.

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
be: Націсьніце на колер у палітры, каб зрабіць яго бягучым колерам. Каб зьмяніць гэты колер, перацягніце сюды прыклад колеру ці націсьніце правую клявішу і выберыце "Захаваць тутака колер."

en: Color Selection
be: Выбар колеру

en: Color Wheel
be: Кола колеру

en: Compressed icons are not supported
be: Сьціснутыя значкі не падтрымліваюцца

en: Could not add a bookmark
be: Немагчыма дадаць закладку

en: Could not add a bookmark for '%s' because it is an invalid path name.
be: Немагчыма дадаць закладку для '%s' паколькі яна мае недапушчальны шлях.

en: Could not find the icon '%s'. The '%s' theme
    was not found either, perhaps you need to install it.
    You can get a copy from:
    	%s
be: Немагчыма адшукаць значку "%s". Тэма "%s" альбо
    не была , магчыма вам трэба яе ўсталяваць.
    Вы можаце атрымаць копію з:
    	%s

en: Could not get image height (bad TIFF file)
be: Немагчыма атрымаць вышыню відарыса (кепскі TIFF файл)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
be: Немагчыма атрымаць шырыню відарыса (кепскі TIFF файл)

en: Could not get information for file '%s': %s
be: Немагчыма атрымаць інфармацыю для файлу "%s": %s

en: Could not mount %s
be: Немагчыма замацаваць %s

en: Could not remove bookmark
be: Немагчыма выдаліць закладку

en: Could not retrieve information about the file
be: Немагчыма атрымаць зьвесткі аб файле

en: Could not select file
be: Немагчыма вылучыць файл

en: Could not select file '%s' because it is an invalid path name.
be: Немагчыма вылучыць файл "%s" паколькі ён мае недапушчальны шлях.

en: Couldn't allocate memory for context buffer
be: Немагчыма разьмеркаваць памяць для кантэкстнага буфэру

en: Couldn't allocate memory for header
be: Немагчыма разьмеркаваць памяць для загалоўку

en: Couldn't allocate memory for line data
be: Немагчыма разьмеркаваць памяць для даньняў

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
be: Немагчыма разьмеркаваць памяць для загрузкі JPEG файла

en: Couldn't allocate memory for paletted data
be: Немагчыма разьмеркаваць памяць для даньняў палітры

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
be: Немагчыма разьмеркаваць памяць для захаваньня BMP файла

en: Couldn't convert filename
be: Немагчыма пераўтварыць назву файла

en: Couldn't create new pixbuf
be: Немагчыма стварыць новы pixbuf

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
be: Немагчыма распазнаць фармат файла відарысу "%s".

en: Couldn't save the rest
be: Не атрымалася захаваць астатняе

en: Couldn't write to BMP file
be: Немагчыма захаваць файл BMP

en: Create Fo_lder
be: Стварыць _тэчку

en: Create in _folder:
be: _Стварыць у тэчку:

en: Credits
be: Падзякі

en: Cu_t
be: _Выразаць

en: Cursor hotspot outside image
be: Вобласьць актывацыі вызначаная за межамі відарысу

en: Cyrillic (Transliterated)
be: Кірыліца (Трансьлітарацыя)

en: DISPLAY
be: ДЫСПЛЭЙ

en: De_lete File
be: _Зьнішчыць файл

en: Decrease Indent
be: Паменшыць водступ

en: Default
be: Прадвызначанае

en: Delete File
be: Зьнішчыць файл

en: Desktop
be: Сталец

en: Didn't get all lines of PCX image
be: Не атрыманыя усе радкі PCX відарысу

en: Dimensions of TIFF image too large
be: Памеры TIFF відарысу вельмі вялікія

en: Disabled
be: Выключанае

en: Do use the Wintab API [default]
be: Не выкарыстоўваць Wintab API [прадвызначанае]

en: Documented by
be: Дакумэнтацыя

en: Don't batch GDI requests
be: Не пакетаваць GDI запыты

en: Don't use the Wintab API for tablet support
be: Не выкарыстоўваць Wintab API для падтрымкі tablet

en: Empty
be: Пуста

en: Error
be: Памылка

en: Error creating directory '%s': %s
be: Памылка стварэньня каталёгу "%s": %s

en: Error getting information for '%s': %s
be: Памылка атрыманьня зьвестак для "%s": %s

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
be: Памылка інтэрпрэтацыі файла з JPEG відарысам (%s)

en: Error loading icon: %s
be: Памылка загрузкі значкі: %s

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
be: Памылка перайменаваньня "%s" у "%s": %s

en: Error writing to image file: %s
be: Памылка запісу ў файл відарысу: %s

en: Excess data in file
be: Лішак даньняў у файле

en: FLAGS
be: СЬЦЯГІ

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
be: Збой закрыцьця "%s" у часе захаваньня відарысу; усе даньні могуць быць не захаваны: %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
be: Памылка загрузкі RGB даньняў з TIFF файла

en: Failed to load TIFF image
be: Збой загрузкі TIFF відарысу

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
be: Збой загрузкі анімацыі "%s": зь невядомае прычыны, магчыма пашкоджаны файл.

en: Failed to load image '%s': %s
be: Збой загрузкі відарысу "%s": %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
be: Збой загрузкі відарыса "%s": прычына невядома, хутчэй за ўсё файл пашкоджаны.

en: Failed to open '%s' for writing: %s
be: Памылка адкрыцьця "%s" для запісу: %s

en: Failed to open TIFF image
be: Памылка адкрыцьця TIFF відарыса

en: Failed to open file '%s': %s
be: Збой адкрыцьця файлу "%s": %s

en: Failed to open temporary file
be: Збой адкрыцьця часовага файлу

en: Failed to read from temporary file
be: Збой чытаньня з часовага файлу

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
be: Памылка запісу ў часовы файл, пры загрузцы XBM відарыса

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
be: Збой запісу ў часовы файл у часе загрузкі відарысу XPM

en: Failure reading GIF: %s
be: Збой чытаньня GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
be: Фатальная памылка ў PNG файле: %s

en: Fatal error reading PNG image file
be: Фатальная памылка чытаньня PNG файла

en: Fatal error reading PNG image file: %s
be: Фатальная памылка чытаньня PNG файла: %s

en: File System
be: Файлавая сыстэма

en: File does not appear to be a GIF file
be: Файл не падобны да GIF файлу.

en: Files
be: Файлы

en: Find and _Replace
be: Шукаць і за_мяніць

en: Fol_ders
be: Тэ_чкі

en: Folder unreadable: %s
be: Нечытэльная тэчка : %s

en: Folders
be: Тэчкі

en: Font
be: Шрыфт

en: Font Selection
be: Выбар шрыфту

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
be: У GIF файле былі прапушчаны некаторыя даньні (магчыма ён быў абрэзаны?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
be: GIF відарыс ня мае глябальнай мапы колераў, а кадар унутры яго ня мае мясцовай мапы колераў.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
be: GIF відарыс пашкоджаны (некарэктнае LZW-сьцісканьне.)

en: GIF image loader cannot understand this image.
be: Загрузчык GIF не можа зразумець гэты відарыс.

en: GIF image was truncated or incomplete.
be: GIF відарыс быў абрэзаны ці незавершаны.

en: GTK+ Options
be: Можнасьці GTK+

en: GTK+ debugging flags to set
be: Сьцягі адладкі GTK+ для пазначэньня

en: GTK+ debugging flags to unset
be: Сьцягі адладкі GTK+ для скасаваньня

en: Gamma
be: Гама

en: Gdk debugging flags to set
be: Сьцягі адладкі Gdk для пазначэньня

en: Gdk debugging flags to unset
be: Сьцягі адладкі для зьняцьця

en: Group
be: Група

en: Icon '%s' not present in theme
be: Значка "%s" адсутнічае ў тэме

en: Icon has zero height
be: Значка мае нулявую вышыню

en: Icon has zero width
be: Значка мае нулявую шырыню

en: Image file '%s' contains no data
be: Файл з відарысам "%s" ня ўтрымлівае даньняў.

en: Image format unknown
be: Невядомы фармат відарысу

en: Image has invalid width and/or height
be: Відарыс мае памылковую вышыню ці/і  шырыню

en: Image has unsupported bpp
be: BMP відарыс мае непадтрымвальны памер загалоўку

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
be: BMP відарыс мае непадтрымвальную колькасьць прастораў %d-bit

en: Image has zero height
be: Відарыс мае нулявую вышыню

en: Image has zero width
be: Відарыс мае нулявую шырыню

en: Image header corrupt
be: Загаловак відарысу пашкоджаны

en: Image pixel data corrupt
be: Даньні відарысу пашкоджаныя

en: Image too large to be saved as ICO
be: Відарыс завялікі для захаваньня у фармаце ICO

en: Image type '%s' is not supported
be: Відарыс тыпу "%s" не падтрымліваецца.

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
be: Модуль загрузкі відарысаў %s не экспартуе правільны інтэрфэйс; магчыма, гэты модуль ад іншае вэрсіі GTK?

en: Increase Indent
be: Павялічыць водступ

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
be: Інкрэмэнтальная загрузка відарыса тыпу "%s" не падтрымліваецца

en: Information
be: Інфармацыя

en: Input
be: Увод

en: Input _Methods
be: Мэтады _ўводу

en: Insufficient memory to load PNG file
be: Недастаткова памяці для загрузкі  PNG файла

en: Insufficient memory to load PNM context struct
be: Нестае памяці для загрузкі структуры зьместу PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
be: Недастаткова памяці для загрузкі PNM файла

en: Insufficient memory to load XBM image file
be: Недастаткова памяці для загрузкі XBM файла відарыса

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
be: Нестае памяці для загрузкі відарысу. Паспрабуйце закрыць некаторыя дастасаваньні, каб вызваліць больш памяці.

en: Insufficient memory to open TIFF file
be: Недастаткова памяці для адкрыцьця TIFF файла

en: Insufficient memory to save image into a buffer
be: Недастаткова памяці для захаваньня відарысу ў буфэр

en: Insufficient memory to save image to callback
be: Недастаткова памяці для захаваньня відарысу ў адваротны выклік

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
be: Недастаткова памяці для захаваньня %ld з %ld малюнка(ў); паспрабуйце завершыць некаторыя дастасаваньні, каб зьменшыць выкарыстаньне памяці.

en: Internal error in the GIF loader (%s)
be: Унутраная памылка ў загрузчыку GIF (%s)

en: Inuktitut (Transliterated)
be: Інуктітут (Трансьлітарацыя)

en: Invalid UTF-8
be: Недапушчальны UTF-8

en: Invalid XBM file
be: Несапраўдны XBM файл

en: Invalid XPM header
be: Недапушчальны загаловак XPM

en: Invalid file name
be: Недапушчальная назва файлу

en: Invalid filename: %s
be: Недапушчальная назва файлу: %s

en: Invalid header in animation
be: Несапраўдны загаловак у анімацыі

en: Invalid header in icon
be: Несапраўдны загаловак значкі

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
be: Якасьць JPEG павінна мець значэньне паміж 0 і 100; значэньне '%d' недапушчальнае

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
be: Якасьць JPEG павінна мець значэньне паміж 0 і 100; значэньне '%s' не можа быць апрацаванае.

en: Justify|_Center
be: _Цэнтар

en: Justify|_Fill
be: _Запаўненьне

en: Justify|_Left
be: _Леваруч

en: Justify|_Right
be: _Праваруч

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
be: Ключы для тэкставых кавалкаў PNG павінны быць ASCII знакамі.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
be: Ключы для тэкставых кавалкаў PNG павінны быць ад 1 да 79 знакаў.

en: LRE Left-to-right _embedding
be: LRE устаўка зьлева направа

en: LRM _Left-to-right mark
be: LRM - вылучэньне зьлева направа

en: LRO Left-to-right _override
be: LRO перазапіс зьлева направа

en: License
be: Ліцэнзія

en: Load additional GTK+ modules
be: Загрузіць дадатковыя модулі GTK+

en: MODULES
be: МОДУЛІ

en: Make X calls synchronous
be: Зрабіць выклікі Х сынхранізаванымі

en: Make all warnings fatal
be: Зрабіць усе папярэджаньні фатальнымі

en: Malformed chunk in animation
be: Выродлівы кавалак у анімацыі

en: Maximum color value in PNM file is 0
be: Найбольшае значэньне колеру ў PNM файле - 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
be: Найбольшае значэньне колеру ў PNM файле завялікае

en: Media|P_ause
be: Пры_пыніць

en: Media|Pre_vious
be: _Папярэдні

en: Media|R_ewind
be: Пера_матаць

en: Media|_Forward
be: На_перад

en: Media|_Next
be: _Наступны

en: Media|_Play
be: _Граць

en: Media|_Record
be: _Запісаць

en: Media|_Stop
be: _Спыніць

en: Modified
be: Зьменены

en: NAME
be: НАЗВА

en: Name
be: Назва

en: Name too long
be: Назва задоўгая

en: Navigation|_Back
be: На_зад

en: Navigation|_Bottom
be: _Долу

en: Navigation|_Down
be: _Ніжэй

en: Navigation|_First
be: _Першы

en: Navigation|_Forward
be: _Наперад

en: Navigation|_Last
be: _Апошні

en: Navigation|_Top
be: _Угору

en: Navigation|_Up
be: _Вышэй

en: Network Drive (%s)
be: Сеткавая прылада (%s)

en: New Folder
be: Стварыць тэчку

en: New accelerator...
be: Новы паскаральнік...

en: No XPM header found
be: Загаловак XPM адсутнічае

en: No extended input devices
be: Няма пашыраных прыладаў уводу

en: No palette found at end of PCX data
be: Няма даньняў палітры ў канцы PCX

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
be: Нестае памяці для пабудовы кадру ў GIF файле

en: Not enough memory to load GIF file
be: Нестае памяці для загрузкі GIF файла

en: Not enough memory to load ICO file
be: Нестае памяці для загрузкі ICO файла

en: Not enough memory to load RAS image
be: Нестае памяці для загрузкі RAS відарыса

en: Not enough memory to load animation
be: Недахоп памяці для загрузкі анімацыі

en: Not enough memory to load bitmap image
be: Недахоп памяці для загрузкі растравага відарысу

en: Not enough memory to load icon
be: Нестае памяці для загрузкі значкі

en: Not enough memory to load image
be: Нестае памяці для загрузкі відарыса

en: Other...
be: Іншае...

en: PDF _Pop directional formatting
be: PDF Разьмеркаваньне па вэртыкалі

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
be: Ступень сьцісканьня PNG мусіць мець значэньне паміж 0 і 9; значэньне '%d' недазволенае.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
be: Ступень сьцісканьня PNG мусіць мець значэньне паміж 0 і 9; значэньне '%s' не можа быць апрацаванае.

en: PNM file has an image height of 0
be: PNM файл мае нулявую вышыню відарыса

en: PNM file has an image width of 0
be: PNM файл мае нулявую шырыню відарыса

en: PNM file has an incorrect initial byte
be: PNM файл мае несапраўдны першапачатковы байт

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
be: Нераспазнаны PNM падфармат у файле PNM

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
be: Загрузчык PNM відарысаў не падтрымлівае гэты PNM падфармат

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
be: загрузчык PNM спадзяваўся адшукаць цэлы лік, але не знайшоў

en: Page %u
be: Старонка %u

en: Pick a Color
be: Выбар колеру

en: Pick a Font
be: Выбар шрыфту

en: Position on the color wheel.
be: Пазыцыя каляровага кола.

en: Premature end-of-file encountered
be: Сустрэўся датэрміновы канец файла

en: Print Pre_view
be: Пра_гледзіць друк

en: Program class as used by the window manager
be: Кляса праграмы для кіраўніка вокнаў

en: Program name as used by the window manager
be: Назва праграмы для кіраўніка вокнаў

en: Question
be: Пытаньне

en: RAS image has bogus header data
be: RAS відарыс мае падробленыя даньні ў загалоўку

en: RAS image has unknown type
be: RAS відарыс мае невядомы тып

en: RLE Right-to-left e_mbedding
be: RLE устаўка зправа налева

en: RLM _Right-to-left mark
be: RLM - вылучэньне зправа налева

en: RLO Right-to-left o_verride
be: RLO перазапіс зправа налева

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
be: Фармат PNM патрабуе дакладна адзін прагал перад даньнямі ўзору

en: Raw PNM image type is invalid
be: Недапушчальны тып відарысу для Raw PNM

en: Really delete file "%s"?
be: Зьнішчыць файл "%s" ?

en: Received invalid color data
be: Атрыманыя недапушчальныя даньні колеру

en: Remove
be: Выдаліць

en: Remove the bookmark '%s'
be: Выдаліць закладку "%s"

en: Remove the selected bookmark
be: Выдаліць вылучаную закладку

en: Rename File
be: Перайменаваць файл

en: Rename file "%s" to:
be: Перайменаваць файл "%s" у:

en: Rename...
be: Перайменаваць...

en: SCREEN
be: ЭКРАН

en: Same as --no-wintab
be: Тое ж што і -no-wintab

en: Save _As
be: Захаваць _як

en: Save in _folder:
be: _Захаваць у тэчку:

en: Screen
be: Экран

en: Select A File
be: Выбар файлу

en: Select _All
be: Вылучыць _усё

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
be: Выберыце пажаданы колер на коле, а пажаданае адценьне на трохкутніку.

en: Select which types of files are shown
be: Выберыце якія тыпы файлаў мусяць быць адлюстраваныя

en: Shortcut %s does not exist
be: Скарачэньне %s адсутнічае

en: Show GTK+ Options
be: Паказаць можнасьці GTK+

en: Show _Hidden Files
be: Паказаць _схаваныя файлы

en: Si_ze:
be: Па_мер:

en: Size
be: Памер

en: Size of the palette in 8 bit mode
be: Памер палітры ў 8 бітным рэжыме

en: Stack overflow
be: Перапаўненьне стэку

en: TGA image has invalid dimensions
be: TGA відарыс мае недапушчальныя памеры

en: TGA image type not supported
be: Непадтрымвальны тып TGA файла

en: TIFFClose operation failed
be: Збой апэрацыі TIFFClose

en: The ANI image format
be: ANI - фармат выявы

en: The BMP image format
be: BMP - фармат відарысу

en: The GIF image format
be: GIF - фармат відарыса

en: The ICO image format
be: ICO - фармат відарыса

en: The JPEG image format
be: JPEG - фармат відарыса

en: The PCX image format
be: PCX - фармат відарыса

en: The PNG image format
be: PNG - фармат відарыса

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
be: PNM/PBM/PGM/PPM - сямейства фарматаў відарыса

en: The Sun raster image format
be: Растравы фармат відарыса Sun

en: The TIFF image format
be: TIFF фармат відарыса

en: The Targa image format
be: Targa фармат відарыса

en: The WBMP image format
be: WBMP фармат відарыса

en: The XBM image format
be: XBM фармат відарыса

en: The XPM image format
be: XPM фармат відарыса

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
be: Колер які вы выбралі. Вы можаце перацягнуць гэты колер у палітру, каб захаваць яго для далейшага выкарыстаньня.

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
be: Файл "%s" знаходзіцца на іншай машыне (%s) і можа быць недасягальны для гэтае праграмы
    Жадаеце выбраць яго?

en: The file already exists in "%s".  Replacing it will overwrite its contents.
be: Файл ужо існуе у "%s".  Замена перапіша яго зьмест.

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
be: Назва файла "%s" зьмяшчае недапушчальныя сымбалі

en: The filename "%s" couldn't be converted to UTF-8. (try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING): %s
be: Назва файла "%s" ня можа быць пераўтвораная ў UTF-8 (паспрабуйце ўсталяваць зьменную асяродзьдзя G_BROKEN_FILENAMES): %s

en: The folder contents could not be displayed
be: Зьмест тэчкі ня можа быць адлюстраваны

en: The folder could not be created
be: Тэчка не была створаная

en: The folder could not be created, as a file with the same name already exists.  Try using a different name for the folder, or rename the file first.
be: Тэчка не была створаная, таму як існуе файл з гэткай назвай.  Паспрабуйце скарыстаць іншую назву для тэчкі, ці сьпярша зьмяніце назву файлу.

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
be: Назва тэчкі "%s" зьмяшчае сымбалі, недазваляльныя ў назвах файлаў

en: The license of the program
be: Ліцэнзія праграмы

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "%s". Please use a different name.
be: Назва "%s" несапраўдная паколькі ўтрымлівае сымбаль "%s". Калі ласка, скарыстайце іншую.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
be: Раней выбраны колер для параўнаньня з выбраным зараз колерам. Вы можаце перацягнуць гэты колер ў палітру, ці выбраць гэты колер як бягучы, перацягнуўшы яго ў бакавы прыклад.

en: The radio tool button whose group this button belongs to.
be: Радыё-кнопка,·да групы якой належыць гэтая кнопка.

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
be: Гэтая зборка gdk-pixbuf не падтрымлівае захаваньне відарысаў у фармаце: %s

en: This file system does not support mounting
be: Файлавая сыстэма не падтрымлівае мацаваньне

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
be: Тыгрыгна-Эрытрэя (EZ+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
be: Тыгрыгна-Этыёпія (EZ+)

en: Today
be: Сёньня

en: Topdown BMP images cannot be compressed
be: Перавернутыя·BMP-відарысы·не·могуць·быць·сьціснутыя

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
be: Трансфармаваны PNG мае непадтрымвальную колькасьці каналаў, павінна быць 3 альбо 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
be: Трансфармаваны PNG відарыс мае нулявую вышыні ці шырыню.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
be: Трансфармаваны PNG не зьяўляецца RGB ці RGBA.

en: Translated by
be: Пераклад

en: Transparency of the color.
be: Празрыстасьць колеру.

en: Type name of new folder
be: Набярыце назву новай тэчкі

en: Unable to find include file: "%s"
be: Немагчыма адшукаць файл уключэньня: "%s"

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
be: Немагчыма загрузіць модуль загрузкі відарысаў: %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
be: Немагчыма адшукаць файл з відарысам у pixmap_path: "%s"

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
be: Немагчыма адшукаць рухавік тэмы ў module_path: "%s",

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
be: Нечаканая глыбіня колеру для запісаў мапы колераў

en: Unexpected character data on line %d char %d
be: Нечаканыя сымбальныя даньні у радку %d сымбаль %d

en: Unexpected end of PNM image data
be: Нечаканае завяршэньне даньняў PNM відарыса

en: Unexpected icon chunk in animation
be: Нечаканы кавалак значкі ў анімацыі

en: Unexpected start tag '%s' on line %d char %d
be: Нечаканы пачатак тэгу '%s' у радку %d сымбаль %d

en: Unknown
be: Невядома

en: Unknown attribute '%s' on line %d char %d
be: Невядомы атрыбут '%s' у радку %d сымбаль %d

en: Unrecognized image file format
be: Нераспазнавальны фармат файла відарысу.

en: Unsupported JPEG color space (%s)
be: Непадтрымвальная колеравая прастора JPEG (%s)

en: Unsupported animation type
be: Непадтрымвальны тып анімацыі

en: Unsupported depth for ICO file: %d
be: Непадтрымвальная глыбіня колеру для файлу ICO: %d

en: Unsupported icon type
be: Непадтрымвальны тып значкі

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
be: Значэньне для тэкставага кавалку PNG %s ня можа быць пераўтворана ў кадаваньне ISO-8859-1.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
be: Вэрсія %s фармату GIF не падтрымліваецца

en: Vietnamese (VIQR)
be: Віетнамская (VIQR)

en: Warning
be: Увага

en: Width or height of TIFF image is zero
be: Шырыня ці вышыня TIFF файла - нуль

en: Window
be: Акно

en: Written by
be: Стваральнікі

en: X Input Method
be: X мэтад уводу

en: X display to use
be: X дысплэй для выкарыстаньня

en: X screen to use
be: Экран Х для выкарыстаньня

en: XPM file has image height <= 0
be: XPM файл мае вышыню відарыса <= 0

en: XPM file has image width <= 0
be: XPM файл мае шырыню відарыса <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
be: XPM файл мае недапушчальную колькасьць колераў

en: XPM has invalid number of chars per pixel
be: XPM мае недапушчальную колькасьць сымбаляў на піксэль

en: Yesterday
be: Учора

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
be: Вы можаце тутака ўвесьці значэньне колеру ў HTML-стылі, ці ўласны назоў колеру, як напрыклад 'orange'.

en: ZWJ Zero width _joiner
be: ZWJ Нулявы аб'яднальнік

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
be: ZWNJ Нулявы разьяднальнік

en: ZWS _Zero width space
be: ZWS Нулявы прагал

en: Zoom _In
be: Маштаб _+

en: Zoom _Out
be: Маштаб _-

en: _About
be: _Пра праграму

en: _Add
be: _Дадаць

en: _Add to Bookmarks
be: _Дадаць да закладак

en: _Apply
be: У_жыць

en: _Ascending
be: _А-Я

en: _Blue:
be: _Сіні:

en: _Bold
be: _Тлусты

en: _Browse for other folders
be: _Вандраваць па іншых тэчках

en: _CD-Rom
be: CD-_ROM

en: _Cancel
be: _Скасаваць

en: _Clear
be: А_чысьціць

en: _Close
be: За_крыць

en: _Color
be: _Колер

en: _Convert
be: Пера_ўтварыць

en: _Copy
be: _Капіяваць

en: _Delete
be: Зь_нішчыць

en: _Descending
be: _Я-А

en: _Device:
be: _Прылада:

en: _Disconnect
be: _Адлучыцца

en: _Edit
be: _Рэдагаваць

en: _Execute
be: _Выканаць

en: _Family:
be: _Сямейства:

en: _Files
be: _Файлы

en: _Find
be: _Шукаць

en: _Floppy
be: _Дыскета

en: _Folder name:
be: Назва тэ_чкі:

en: _Font
be: _Шрыфт

en: _Fullscreen
be: _Поўны экран

en: _Gamma value
be: _Гама значэньне

en: _Green:
be: _Зялёны:

en: _Harddisk
be: _Жорсткі дыск

en: _Help
be: _Дапамога

en: _Home
be: _Да сябе

en: _Hue:
be: _Адценьне:

en: _Index
be: _Індэкс

en: _Information
be: _Інфармацыя

en: _Insert Unicode Control Character
be: _Уставіць кіруючы знак Unicode

en: _Italic
be: _Нахілены

en: _Jump to
be: _Ісьці да

en: _Leave Fullscreen
be: _Звычайны памер

en: _License
be: _Ліцэнзія

en: _Name:
be: _Назва:

en: _Network
be: С_етка

en: _New
be: _Стварыць

en: _New Folder
be: Стварыць _тэчку

en: _No
be: _Не

en: _Normal Size
be: _Звычайны памер

en: _OK
be: До_бра

en: _Open
be: _Адкрыць

en: _Paste
be: _Уставіць

en: _Preferences
be: П_еравагі

en: _Preview:
be: П_рыклад:

en: _Print
be: _Друкаваць

en: _Properties
be: Улась_цівасьці

en: _Quit
be: _Выйсьці

en: _Red:
be: _Чырвоны:

en: _Redo
be: _Вярнуць

en: _Refresh
be: Аб_навіць

en: _Remove
be: _Выдаліць

en: _Rename
be: _Перайменаваць

en: _Rename File
be: _Перайменаваць файл

en: _Replace
be: _Замяніць

en: _Revert
be: _Вярнуць

en: _Saturation:
be: _Насычанасьць:

en: _Save
be: _Захаваць

en: _Save color here
be: _Захаваць колер тут

en: _Selection:
be: _Выбар:

en: _Spell Check
be: Спраўдзіць _правапіс

en: _Stop
be: _Спыніць

en: _Strikethrough
be: _Закрэсьлены

en: _Style:
be: С_тыль:

en: _Undelete
be: Ад_навіць зьнішчанае

en: _Underline
be: _Падкрэсьлены

en: _Undo
be: Ад_мяніць

en: _Value:
be: Знач_эньне:

en: _Yes
be: _Так

en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
be: абвгґдеёжзійклмнопрстуўфхцчшыьэюя АБВГҐДЕЁЖЗІЙКЛМНОПРСТУЎФХЦЧШЫЭЮЯ

en: calendar year format|%Y
be: %Y

en: calendar:week_start:0
be: calendar:week_start:1

en: keyboard label|Alt
be: Alt

en: keyboard label|BackSpace
be: BackSpace

en: keyboard label|Backslash
be: Backslash

en: keyboard label|Begin
be: Begin

en: keyboard label|Ctrl
be: Ctrl

en: keyboard label|Delete
be: Delete

en: keyboard label|End
be: End

en: keyboard label|Escape
be: Escape

en: keyboard label|Home
be: Home

en: keyboard label|Hyper
be: Hyper

en: keyboard label|Insert
be: Insert

en: keyboard label|KP_Begin
be: KP_Begin

en: keyboard label|KP_Delete
be: KP_Delete

en: keyboard label|KP_Down
be: KP_Down

en: keyboard label|KP_End
be: KP_End

en: keyboard label|KP_Enter
be: KP_Enter

en: keyboard label|KP_Home
be: KP_Home

en: keyboard label|KP_Insert
be: KP_Insert

en: keyboard label|KP_Left
be: KP_Left

en: keyboard label|KP_Next
be: KP_Next

en: keyboard label|KP_Page_Down
be: KP_Page_Down

en: keyboard label|KP_Page_Up
be: KP_Page_Up

en: keyboard label|KP_Prior
be: KP_Prior

en: keyboard label|KP_Right
be: KP_Right

en: keyboard label|KP_Space
be: KP_Space

en: keyboard label|KP_Tab
be: KP_Tab

en: keyboard label|KP_Up
be: KP_Up

en: keyboard label|Meta
be: Meta

en: keyboard label|Multi_key
be: Multi_key

en: keyboard label|Num_Lock
be: Num_Lock

en: keyboard label|Page_Down
be: Page_Down

en: keyboard label|Page_Up
be: Page_Up

en: keyboard label|Pause
be: Pause

en: keyboard label|Print
be: Print

en: keyboard label|Return
be: Return

en: keyboard label|Scroll_Lock
be: Scroll_Lock

en: keyboard label|Shift
be: Shift

en: keyboard label|Space
be: Space

en: keyboard label|Super
be: Super

en: keyboard label|Sys_Req
be: Sys_Req

en: keyboard label|Tab
be: Tab

en: none
be: няма

en: progress bar label|%d %%
be: %d %%

en: unsupported RAS image variation
be: непадтрымвальная варыяцыя RAS відарысу

en: year measurement template|2000
be: 2000
