gtk+-properties 2.10 - en to et translation catalogue (494 entries)

en: A human-readable description of the status
et: Oleku kirjeldus inimloetaval kujul

en: A logo for the about box. If this is not set, it defaults to gtk_window_get_default_icon_list()
et: Programmi andmete kasti logo. Kui seda pole määratud, siis vaikimisi on selleks gtk_window_get_default_icon_list()

en: A name for the action group.
et: Tegevuste grupi nimi.

en: A named icon to use as the logo for the about box.
et: Nimeline ikoon, mida kasutatakse programmi andmete kastis.

en: A palette of named colors for use in themes
et: Nimeliste värvide palett teemas kasutamiseks

en: A shorter label that may be used on toolbar buttons.
et: Tööriistariba nuppudel kasutatav lühike silt.

en: A string used for identifying the print job.
et: Printimistöö tuvastamiseks kasutatav string.

en: A tooltip for this action.
et: Selle toimingu kohta käiv vihje.

en: A unique name for the action.
et: Toimingu unikaalne nimi

en: Accelerator Mode
et: Kiirendi režiim

en: Accelerator Widget
et: Kiirendi vidin

en: Accelerator key
et: Kiirklahv

en: Accelerator keycode
et: Kiirklahvi kood

en: Accelerator modifiers
et: Kiirendi muuteklahvid

en: Action
et: Tegevus

en: Action Group
et: Tegevuste grupp

en: Activatable
et: Aktiveeritav

en: Active
et: Aktiivne

en: Active item
et: Aktiivne element

en: Adjustment
et: Joondus

en: Alignment
et: Joondus

en: Allow Async
et: Asünk. lubatud

en: Allow Grow
et: Luba kasvada

en: Always enable arrows
et: Nooled on alati lubatud

en: Amount of border space between the menubar shadow and the menu items
et: Lisaruum menüüriba varju ja menüükirjete vahel

en: Angle
et: Nurk

en: Angle at which the label is rotated
et: Nurk, millega silti pööratakse

en: Animation
et: Animatsioon

en: Application supplied widget for custom previews.
et: Rakenduse poolt toetatud vidin kohandatud vaadete jaoks.

en: Arrow direction
et: Noole suund

en: Arrow shadow
et: Noole vari

en: Artists
et: Kunstnikud

en: Attributes
et: Atribuudid

en: Authors
et: Autorid

en: Background color
et: Taustavärv

en: Background color as a GdkColor
et: Taustavärv GdkColor väärtusena

en: Background color as a string
et: Taustavärv stringina

en: Background color name
et: Taustavärvi nimi

en: Blinking
et: Vilkumine

en: Border width
et: Raami laius

en: Bottom Padding
et: Alumine polsterdus

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Cell background color
et: Lahtri taustavärv

en: Cell background color as a GdkColor
et: Lahtri taustavärv GdkColor vormingus

en: Cell background color as a string
et: Lahtri taustavärv stringina

en: Cell background color name
et: Lahtri taustavärvi nimi

en: CellView model
et: LahtriVaate (CellView) mudel

en: Child widget to appear next to the button text
et: Lapsvidin, mis ilmub nuputekstist järgmisena

en: Clickable
et: Klõpsatav

en: Color of the selection box
et: Valikukasti värv

en: Color of unvisited links
et: Külastamata viitade värvus

en: Color of visited links
et: Külastatud viitade värvus

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Colorspace
et: Värviruum

en: Columns
et: Veerud

en: Comments about the program
et: Programmi kohta käivad kommentaarid

en: Comments string
et: Kommentaaristring

en: Content area border
et: Sisupiirkonna raam

en: Copyright information for the program
et: Programmi kohta kehtivate autoriõiguste andmed

en: Copyright string
et: Autoriõiguste string

en: Credits to the translators. This string should be marked as translatable
et: Tõlkijate nimekiri. See string peaks olema märgitud tõlgitavaks

en: Current Color
et: Praegune värv

en: Current Page
et: Käesolev lehekülg

en: Current fixed width of the column
et: Veeru fikseeritud laius

en: Cursor Position
et: Kursori asukoht

en: Cursor position
et: Kursori asukoht

en: Cursor theme name
et: Kursoriteema nimi

en: Cursor theme size
et: Kursoriteema suurus

en: Custom palette
et: Kohandatud palett

en: Custom tab label
et: Kohandatud saki silt

en: Day
et: Päev

en: Decorated
et: Dekoreeritud

en: Default Display
et: Vaikimisi kuva

en: Default Height
et: Vaikimisi kõrgus

en: Default Page Setup
et: Vaikimisi lehe sätted

en: Default Width
et: Vaikimisi laius

en: Deletable
et: Kustutatav

en: Destroy with Parent
et: Hävita koos vanemaga

en: Dialog
et: Dialoog

en: Do overwrite confirmation
et: Ülekirjutamise kinnitus

en: Documenters
et: Dokumenteerijad

en: Double Arrows
et: Topeltnooled

en: Draw Border
et: Raami joonistamine

en: Editable
et: Muudetav

en: Enable Animations
et: Animatsioonide lubamine

en: Enable arrow keys
et: Nooleklahvide lubamine

en: Expand
et: Laiendamine

en: Export filename
et: Ekspordi failinimi

en: Extra space at the left and right edges of the menu
et: Lisaruum menüü vasakul ja paremal serval

en: Extra space at the top and bottom of the menu
et: Lisaruum menüü ülemisel ja alumisel serval

en: Extra space to put between the child and its neighbors, in pixels
et: Lisavahe mis läheb lapsvidina ja tema naabrite vahele, pikslites

en: Filename
et: Failinimi

en: Fill
et: Täida

en: Fixed Width
et: Fikseeritud laius

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Font Name
et: Kirjatüübi nimi

en: Font description as a PangoFontDescription struct
et: Kirjatüübi kirjeldus PangoFontDescription struktuurina

en: Font family
et: Kirjaperekond

en: Font name
et: Kirjatüübi nimi

en: Font options
et: Kirjatüübi valikud

en: Font points
et: Kirjapunkte

en: Font size
et: Kirjasuurus

en: Font size in Pango units
et: Kirja suurus Pango ühikutes

en: Font size in points
et: Kirja suurus punktides

en: Font stretch
et: Kirja venitus

en: Font style
et: Kirja laad

en: Font weight
et: Kirja paksus

en: Foreground color
et: Esiplaanivärv

en: Foreground color as a GdkColor
et: Esiplaanivärv GdkColor väärtusena

en: Foreground color as a string
et: Esiplaanivärv stringina

en: Foreground color name
et: Esiplaanivärvi nimi

en: GTK Modules
et: GTK moodulid

en: Gravity
et: Gravitatsioon

en: Group
et: Grupp

en: Group ID
et: Grupi ID

en: Headers Visible
et: Päised nähtaval

en: Height
et: Kõrgus

en: Hide if empty
et: Peidetakse kui on tühi

en: Homogeneous
et: Homogeensus

en: Horizontal Adjustment for the widget
et: Vidina horisontaalne suund

en: Horizontal Alignment
et: Rõhtjoondus

en: Horizontal Offset
et: Horisontaalne nihe

en: Horizontal Padding
et: Rõhtne polsterdus

en: Horizontal alignment
et: Rõhtjoondus

en: Horizontal alignment for child
et: Lapse rõhtjoondus

en: Horizontal padding
et: Rõhtne polsterdus

en: How to align the lines
et: Kuidas jooni joondatakse

en: How to break the string into multiple lines, if the cell renderer does not have enough room to display the entire string
et: Kuidas murda teksti mitmele reale juhul, kui tekstiväli pole terve stringi kuvamiseks piisavalt lai.

en: How to draw the input method statusbar
et: Kuidas peab sisendmeetodi olekuriba joonistama

en: Icon
et: Ikoon

en: Icon Name
et: Ikooni nimi

en: Icon Sizes
et: Ikoonide suurused

en: Icon View Model
et: Ikoonivaate mudel

en: Icon for this window
et: Selle akna ikoon

en: Icon name
et: Ikooni nimi

en: Icon size
et: Ikooni suurus

en: Icon size set
et: Ikooni suurus määratud

en: Icon widget
et: Ikoonividin

en: Icon widget to display in the item
et: Ikoonividin kirje kuvamiseks

en: If TRUE, a heading is displayed
et: Kui märgitud, siis kuvatakse päist

en: If TRUE, day names are displayed
et: Kui märgitud, siis kuvatakse päevade nimesid

en: If TRUE, the selected month cannot be changed
et: Kui märgitud, siis kuud pole võimalik muuta

en: If TRUE, the window has no mimimum size. Setting this to TRUE is 99% of the time a bad idea
et: Kui TÕENE, siis aknal puudub minimaalne suurus. Sättides selle TÕESEKS on 99% ulatuses halb idee

en: If TRUE, the window is modal (other windows are not usable while this one is up)
et: Kui tõene, siis on see aken modaalne (teisi aknaid ei saa kasutada, kui see aken on pealmine)

en: If TRUE, users can expand the window beyond its minimum size
et: Kui TÕENE, siis kasutajad saavad laiendada akent miinimumsuurusest suuremaks

en: If TRUE, users can resize the window
et: Kui TÕENE, siis kasutajad saavad akna suurust muuta

en: If TRUE, week numbers are displayed
et: Kui märgitud, siis kuvatakse nädalate numberid

en: If set, an underline in the label property indicates that the next character should be used for the mnemonic accelerator key in the overflow menu
et: Määramise korral tähendab sildi omadusel olev alakriips, et sellest järgnevale märgile vastav klahv on mnemooniline kiirendusklahv

en: If set, an underline in the text indicates the next character should be used for the mnemonic accelerator key
et: Määramise korral tähendab tekstis olev alakriips, et sellest järgnevale märgile vastav klahv on mnemooniline kiirendusklahv

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide
et: Kui määratud, siis liiga pikki ridu murtakse

en: If this window should be destroyed when the parent is destroyed
et: Kas see aken hävitatakse, kui tema vanem hävitatakse

en: If wrap is set, controls how linewrapping is done
et: Kui reamurdmine on määratud, siis kuidas murdmist teostatakse

en: Image
et: Pilt

en: Image position
et: Pildi asukoht

en: Image widget
et: Pildividin

en: Image/label border
et: Pildi/sildi raam

en: Indicator Size
et: Näidiku suurus

en: Indicator Spacing
et: Ruum näidiku ümber

en: Indicator size
et: Näidiku suurus

en: Inner Border
et: Sisemine raam

en: Internal padding
et: Sisemine polsterdus

en: Invisible
et: Nähtamatu

en: Invisible character
et: Nähtamatu märk

en: Is Active
et: On aktiivne

en: Is Virtual
et: On virtuaalne

en: Is important
et: On tähtis

en: Job Count
et: Tööde arv

en: Job Name
et: Töö nimi

en: Label
et: Silt

en: Label for the tab containing custom widgets.
et: Kohandatud vidinaid sisaldava saki silt.

en: Label widget
et: Sildividin

en: Label xalign
et: Sildi X-joondus

en: Label yalign
et: Sildi Y-joondus

en: Language
et: Keel

en: Left Margin
et: Vasakveeris

en: Left Padding
et: Vasakpoolne polsterdus

en: Left margin
et: Vasak veeris

en: Limit
et: Piirang

en: Line Wrap
et: Reamurdmine

en: Line wrap
et: Reamurdmine

en: Line wrap mode
et: Reamurdmisrežiim

en: List of authors of the program
et: Programmi autorite nimekiri

en: List of currently active GTK modules
et: Nimekiri hetkel aktiivsetest GTK moodulitest

en: List of people documenting the program
et: Programmi dokumenteerijate nimekiri

en: List of people who have contributed artwork to the program
et: Programmile kunstiloomingu teinud autorite nimekiri

en: Location
et: Asukoht

en: Logo Icon Name
et: Logoikooni nimi

en: Margin
et: Ääris

en: Maximum Value
et: Suurim väärtus

en: Maximum Width
et: Maksimaalne laius

en: Maximum Width In Characters
et: Maksimaalne laius märkides

en: Maximum X
et: Suurim X

en: Maximum Y
et: Suurim Y

en: Maximum allowed width of the column
et: Veeru maksimaalne lubatud laius

en: Maximum length
et: Suurim pikkus

en: Maximum number of characters for this entry. Zero if no maximum
et: Suurim märkide arv sellel väljal. Null tähendab, et pikkus pole piiratud

en: Maximum possible X value
et: X-i suurim võimalik väärtus

en: Maximum possible value for Y
et: Y-i suurim võimalik väärtus

en: Menu
et: Menüü

en: Message Buttons
et: Teatenupud

en: Message Type
et: Teate liik

en: Minimum Key Length
et: Minimaalne võtmepikkus

en: Minimum Value
et: Väikseim väärtus

en: Minimum Width
et: Minimaalne laius

en: Minimum X
et: Väikseim X

en: Minimum Y
et: Väikseim Y

en: Minimum allowed width of the column
et: Veeru minimaalne lubatud laius

en: Minimum child height
et: Lapse vähim kõrgus

en: Minimum child width
et: Lapse vähim laius

en: Minimum height of buttons inside the box
et: Kastis olevate nuppude väikseim kõrgus

en: Minimum possible value for X
et: X-i väikseim võimalik väärtus

en: Minimum possible value for Y
et: Y-i väikseim võimalik väärtus

en: Minimum width of buttons inside the box
et: Kastis olevate nuppude väikseim laius

en: Mnemonic key
et: Mnemooniline klahv

en: Mnemonic widget
et: Mnemooniline vidin

en: Modal
et: Modaalne

en: Model
et: Mudel

en: Month
et: Kuu

en: Name
et: Nimi

en: Name of default font to use
et: Vaikimisi kasutatava kirjatüübi nimi

en: Name of the cursor theme to use, or NULL to use the default theme
et: Kasutatava kursoriteema nimi, vaikimis teema jaoks NULL

en: Name of the font family, e.g. Sans, Helvetica, Times, Monospace
et: Kirjaperekonna nimi (näiteks Sans, Helvetica, Times, Monospace)

en: Name of the printer
et: Printeri nimi

en: Name of the themed icon for this window
et: Sellele aknale määratud temaatiline ikoon

en: Name used to refer to the text tag. NULL for anonymous tags
et: Sildile viitamiseks kasutatav nimi. NULL tähendab anonüümset silti

en: No Month Change
et: Kuud ei saa muuta

en: Number of Channels
et: Kanalite arv

en: Number of Pages
et: Lehekülgede arv

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Number of columns to display
et: Kuvatavate tulpade arv

en: Number of jobs queued in the printer
et: Printeri järjekorras olevate tööde arv

en: Numeric
et: Numbriline

en: Obsolete property, ignored
et: Iganenud omadus, mida eiratakse

en: Opacity of the selection box
et: Valikukasti läbipaistmatus

en: Padding
et: Polsterdus

en: Page
et: Lehekülg

en: Page Setup
et: Lehekülje sätted

en: Page Size
et: Lehekülje suurus

en: Paragraph background color
et: Lõigu taustavärv

en: Paragraph background color as a (possibly unallocated) GdkColor
et: Lõigu taustavärvi nimi GdkColor (võimalik, et eraldamata) väärtusena

en: Paragraph background color as a string
et: Lõigu taustavärvi nimi stringina

en: Paragraph background color name
et: Lõigu taustavärvi nimi

en: Password Hint Timeout
et: Paroolivihje ajapiirang

en: Pattern
et: Muster

en: Pixel size
et: Piksli suurus

en: Pixels
et: Piksleid

en: Position
et: Asukoht

en: Preview Widget Active
et: Eelvaatevidin aktiivne

en: Preview text
et: Näidistekst

en: Preview widget
et: Eelvaatevidin

en: Print Settings
et: Printimissätted

en: Printer settings
et: Printeri sätted

en: Printer to print the job to
et: Printer, kuhu töö printida

en: Program name
et: Programmi nimi

en: Program version
et: Programmi versioon

en: Resize mode
et: Suuruse muutmise režiim

en: Right Margin
et: Paremveeris

en: Right Padding
et: Parempoolne polsterdus

en: Right margin
et: Paremveeris

en: Rows
et: Read

en: Screen
et: Ekraan

en: Secondary Text
et: Teisene tekst

en: Select Multiple
et: Mitmikvalik

en: Select on focus
et: Valimine fokuseerimisel

en: Selectable
et: Valitav

en: Selected Printer
et: Valitud printer

en: Selection Bound
et: Valiku piir

en: Selection Box Alpha
et: Valikukasti alfa

en: Selection Box Color
et: Valikukasti värv

en: Selection mode
et: Valikurežiim

en: Sensitive
et: Tundlik

en: Separator Height
et: Eraldaja kõrgus

en: Separator Width
et: Eraldaja laius

en: Settings
et: Sätted

en: Short label
et: Lühike silt

en: Show Day Names
et: Päevanimede näitamine

en: Show Dialog
et: Dialoogi kuvamine

en: Show Heading
et: Näita päist

en: Show Hidden
et: Näita peidetuid

en: Show Icons
et: Ikoonide näitamine

en: Show Numbers
et: Numbrite näitamine

en: Show Private
et: Näita privaatseid

en: Show Tooltips
et: Vihjete näitamine

en: Show Week Numbers
et: Nädalanumbrite näitamine

en: Show file operations
et: Näita failitegevusi

en: Show the column header buttons
et: Nuppude kuvamine veerupäises

en: Single Line Mode
et: Üherealine režiim

en: Single Paragraph Mode
et: Ühe lõigu stiil

en: Size
et: Suurus

en: Size of check or radio indicator
et: Märkeruudu või raadionäidiku suurus

en: Size of icons in default toolbars
et: Tööriistareal olevate ikoonide vaikimisi suurus

en: Size of icons in this toolbar
et: Ikoonide suurus sellel tööriistaribal

en: Size to use for cursors, or 0 to use the default size
et: Kursorite jaoks kasutatav suurus, vaikimisi suuruse jaoks 0

en: Sort Type
et: Sortimise liik

en: Sort order
et: Sortimisjärjestus

en: Source option
et: Lähtevalik

en: Space style
et: Tühikulaad

en: Space which is inserted at the edges of the icon view
et: Ikoonivaates servadele lisatav ruum

en: Spacing around check or radio indicator
et: Ruum märkeruudu või raadionäidiku ümber

en: Spacing in pixels between the icon and label
et: Ikooni ja sildi vahel olev ruum pikslites

en: Specify how resize events are handled
et: Kuidas suuruse muutumise sündmusi käsitletakse

en: Status
et: Olek

en: Status String
et: Olekustring

en: Step Increment
et: Suurenduse samm

en: Stock Icon
et: Rühmaikoon

en: Strikethrough
et: Läbikriipsutus

en: Style of underline for this text
et: Teksti allajoonimise stiil

en: TRUE if a progress dialog is shown while printing.
et: Kui märgitud, siis printimise ajal kuvatakse edenemisdialoogi.

en: TRUE if print process may run asynchronous.
et: Kui märgitud, siis võib printimisprotsess töötada asünkroonselt.

en: Tab detachable
et: Sakk lahtihaagitav

en: Tag name
et: Sildi nimi

en: Text
et: Tekst

en: Text Column
et: Tekstiveerg

en: Text on the progress bar
et: Edenemisriba tekst

en: Text x alignment
et: Teksti X-joondus

en: Text y alignment
et: Teksti Y-joondus

en: The GtkPrinter which is selected
et: Valitud GtkPrinter

en: The URL for the link to the website of the program
et: Programmi veebisaidi URL

en: The buttons shown in the message dialog
et: Teatedialoogis näidatavad nupud

en: The character to use when masking entry contents (in "password mode")
et: Märk, mida kasutatakse välja sisu peitmiseks (nö "paroolisisestamise režiimis")

en: The current color
et: Käesolev värvus

en: The current page in the document
et: Dokumendi käesolev lehekülg

en: The current position of the insertion cursor in chars
et: Sisestuskursori asukoht märkide vahel

en: The current value
et: Hetkväärtus

en: The currently selected filename
et: Hetkel valitud faili nimi

en: The default display for GDK
et: GDK vaikimisi kuva

en: The default font options for the screen
et: Vaikimisi kasutatava kirjatüübi valikud ekraani jaoks

en: The default height of the window, used when initially showing the window
et: Akna vaikimisi kõrgus, kasutatakse akna esmakordsel näitamisel

en: The default width of the window, used when initially showing the window
et: Akna vaikimisi laius, kasutatakse akna esmakordsel näitamisel

en: The desired width of the label, in characters
et: Sildi soovitud laius märkides

en: The direction the arrow should point
et: Suund kuhu nooleots näitab

en: The dropdown menu
et: Rippmenüü

en: The file chooser dialog to use.
et: Failivalimise dialoog.

en: The fixed height
et: Fikseeritud kõrgus

en: The fixed width
et: Fikseeritud laius

en: The hardware keycode of the accelerator
et: Kiirklahvi raudvaraline klahvikood

en: The horizontal alignment of the label
et: Sildi rõhtne joondamine

en: The horizontal alignment, from 0 (left) to 1 (right). Reversed for RTL layouts.
et: Rõhtne joondus: 0 - vasakult, 1 - paremalt. RTL (vasakult paremale) paigustuste korral vastupidi.

en: The image
et: Pilt

en: The initial position of the window
et: Akna algne asukoht

en: The item which is currently active
et: Element, mis on hetkel aktiivne

en: The keyval of the accelerator
et: Kiirklahvi väärtus

en: The label for the link to the website of the program. If this is not set, it defaults to the URL
et: Programmi veebisaidi URL-i silt. Kui seda pole määratud, siis vaikimis on selleks URL ise

en: The label used for menu items and buttons that activate this action.
et: Selle toimingu aktiveerivatel menüükirjetel ja nuppudel kasutatav silt.

en: The location of the printer
et: Printeri asukoht

en: The maximum number of items to be displayed
et: Suurim kuvatavate kirjete arv

en: The mnemonic accelerator key for this label
et: Selle sildi mnemooniline kiirendusklahv

en: The model for cell view
et: Lahtrivaate mudel

en: The model for the icon view
et: Ikoonivaate mudel

en: The modifier mask of the accelerator
et: Kiirendi muuteklahvi mask

en: The name of the program. If this is not set, it defaults to g_get_application_name()
et: Programmi nimi. Kui seda pole määratud, siis vaikimisi on g_get_application_name()

en: The name of the selected font
et: Valitud kirjatüübi nimi

en: The number of columns in the table
et: Veergude arv tabelis

en: The number of pages in the document.
et: Dokumendis olevate lehekülgede arv.

en: The number of rows in the table
et: Ridade arv tabelis

en: The orientation of the tray
et: Salve suund

en: The padding to insert at the bottom of the widget.
et: Vidina alaosale lisatav polsterdus.

en: The padding to insert at the left of the widget.
et: Vidina vasakule poole lisatav polsterdus.

en: The padding to insert at the right of the widget.
et: Vidina paremale poole lisatav polsterdus.

en: The padding to insert at the top of the widget.
et: Vidina ülaosale lisatav polsterdus.

en: The position of the image relative to the text
et: Pildi asukoht teksti suhtes

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars
et: Kursoriga valitud valiku teise otsa asukoht märkide vahel

en: The primary text of the message dialog
et: Teatedialoogi peamine tekst

en: The secondary text of the message dialog
et: Teatedialoogi teisene tekst

en: The selected color
et: Valitud värv

en: The selected day (as a number between 1 and 31, or 0 to unselect the currently selected day)
et: Valitud päev (number vahemikus 1 kuni 31, või 0 valiku tühistamiseks)

en: The selected month (as a number between 0 and 11)
et: Valitud kuu (number vahemikus 0 kuni 11)

en: The selected year
et: Valitud aasta

en: The selection mode
et: Valikurežiim

en: The size of the icon
et: Ikooni suurus

en: The sorting order of the items displayed
et: Kuvatavate kirjete sortimisjärjestus

en: The status of the print operation
et: Printimistoimingu olek

en: The text of the label
et: Sildi tekst

en: The title of the color selection dialog
et: Värvivaliku dialoogiakna pealkiri

en: The title of the file chooser dialog.
et: Failivalimise dialoogi pealkiri

en: The title of the font selection dialog
et: Kirjatüübi valiku dialoogiakna pealkiri

en: The title of the window
et: Akna pealkiri

en: The type of accelerators
et: Kiirendite liik

en: The type of message
et: Teate liik

en: The type of operation that the file selector is performing
et: Failivalija poolt teostatava operatsiooni tüüp.

en: The type of the window
et: Akna liik

en: The unit in which distances can be measured in the context
et: Kontekstis vahemaade määramiseks kasutatav ühik

en: The value
et: Väärtus

en: The version of the program
et: Programmi versioon

en: The vertical alignment of the label
et: Sildi püstine joondamine

en: The vertical alignment, from 0 (top) to 1 (bottom)
et: Püstine joondus: 0 - ülevalt, 1 - alt

en: The widget to be activated when the label's mnemonic key is pressed
et: Mnemoonilise kiirendusklahvi vajutamise korral aktiveeritav vidin

en: The widget to be monitored for accelerator changes
et: Vidin kiirendite muutumiste jälgimiseks

en: The width at which the text is wrapped
et: Laius, kustmaalt teksti murtakse

en: The x-align
et: X-joondus

en: The y-align
et: Y-joondus

en: Title
et: Pealkiri

en: Title of the print job
et: Printimistöö pealkiri

en: Title to appear in column header
et: Veeru päises näidatav pealkiri

en: Toolbar Style
et: Tööriistarea laad

en: Toolbar icon size
et: Tööriistarea ikoonisuurus

en: Toolbar style
et: Tööriistarea laad

en: Tooltip
et: Vihje

en: Top Padding
et: Ülemine polsterdus

en: Underline
et: Allajoonimine

en: Unit
et: Ühik

en: Unvisited Link Color
et: Külastamata viida värvus

en: Use separator
et: Eraldaja kasutamine

en: Value
et: Väärtus

en: Value of the progress bar
et: Edenemisriba väärtus

en: Vertical Adjustment for the widget
et: Vidina vertikaalne suund

en: Vertical Alignment
et: Püstjoondus

en: Vertical Offset
et: Vertikaalne nihe

en: Vertical Padding
et: Püstine polsterdus

en: Vertical alignment
et: Püstjoondus

en: Vertical alignment for child
et: Lapse püstjoondus

en: Vertical padding
et: Püstine polsterdus

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Visible
et: Nähtav

en: Visible Window
et: Nähtav aken

en: Visible when horizontal
et: Nähtav kui horisontaalne

en: Visible when overflown
et: Nähtav kui ülejooksev

en: Visible when vertical
et: Nähtav kui vertikaalne

en: Visited Link Color
et: Külastatud viida värvus

en: Website URL
et: Veebisaidi URL

en: Website label
et: Veebisaidi silt

en: When the menu is a submenu, position it this number of pixels offset horizontally
et: Kui menüü on alammenüü, siis määrab see asukoha hosirontaalse nihke pikslites

en: When the menu is a submenu, position it this number of pixels offset vertically
et: Kui menüü on alammenüü, siis määrab see asukoha vertikaalse nihke pikslites

en: Whether a file chooser in save mode will present an overwrite confirmation dialog if necessary.
et: Kas failivalija peab salvestamisel küsima faili ülekirjutamise kohta kinnitust või mitte.

en: Whether default toolbars have text only, text and icons, icons only, etc.
et: Näitab, kas vaikimisi on tööriistaribadel ainult tekst, ainult ikoonid või mõlemad, jne.

en: Whether lines are wrapped at widget edges
et: Kas vidinate servas murtakse ridu või mitte

en: Whether or not the status icon is blinking
et: Kas olekuikoon vilgub või mitte

en: Whether or not the status icon is visible
et: Kas olekuikoon on nähtav või mitte

en: Whether or not to keep all text in a single paragraph
et: Kas kogu teksti hoitakse ühe lõiguna

en: Whether spacers are vertical lines or just blank
et: Näitab, kas ruumitäitjad on vertikaaljooned või lihtsalt tühikud

en: Whether the action group is enabled.
et: Kas tegevuste grupp on lubatud või mitte.

en: Whether the action group is visible.
et: Kas tegevuste grupp on nähtav või mitte.

en: Whether the action is considered important. When TRUE, toolitem proxies for this action show text in GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ mode.
et: Kas see toiming on hinnatud tähtsaks. Kui see valik on märgitud, siis selle toimingu puhul kuvavad tööriistakirjete proksid teksti GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ režiimis.

en: Whether the action is enabled.
et: Kas tegevus on lubatud või mitte.

en: Whether the action is visible.
et: Kas tegevus on nähtav või mitte.

en: Whether the application supplied widget for custom previews should be shown.
et: Kas kohandatud vaadete eelvaatevidinat näidatakse või mitte.

en: Whether the arrow keys move through the list of items
et: Kas nooleklahve saab kasutada kirjete loendis liikumiseks

en: Whether the button grabs focus when it is clicked with the mouse
et: Kas nupp saab fookuse, kui teda hiirega klõpsatakse, või mitte

en: Whether the child should receive extra space when the parent grows
et: Kas laps saab rohkem ruumi, kui tema vanema suurus kasvab

en: Whether the children should all be the same size
et: Kas lapsed peaksid kõik olema sama suurusega või mitte

en: Whether the entry contents can be edited
et: Kas kirje sisu saab muuta

en: Whether the header can be clicked
et: Päist saab klõpsata või mitte

en: Whether the hidden files and folders should be displayed
et: Kas näidata peidetud faile ja katalooge või mitte

en: Whether the icon-size property has been set
et: Kas ikooni suuruse omadus on määratud või mitte

en: Whether the items should be displayed with a number
et: Kas kirjeid näidatakse koos numbritega või mitte

en: Whether the label is in single line mode
et: Kas silt on üherealises režiimis või mitte

en: Whether the label text can be selected with the mouse
et: Kas sildi teksti saab hiirega märkida või mitte

en: Whether the private items should be displayed
et: Kas privaatkirjeid näidatakse või mitte

en: Whether the progress is shown as text
et: Kas edenemist näidatakse tekstina

en: Whether the tab is detachable
et: Kas sakk on lahtihaagitav või mitte

en: Whether the text can be modified by the user
et: Kas tekst on kasutaja poolt muudetav

en: Whether the toolbar item is visible when the toolbar is in a vertical orientation.
et: Kas tööriistariba kirje on riba püstise suuna korral nähtav.

en: Whether the window frame should have a close button
et: Kas aknaraamil peaks olema sulgemisnupp

en: Whether the window should be decorated by the window manager
et: Kas aken peaks olema aknahalduri poolt dekoreeritud

en: Whether there should be a tooltip on the item
et: Kas kirjele peaks kuvama vihjeid või mitte

en: Whether there should be an icon near the item
et: Kas kirje ligidal peaks olema ikoon või mitte

en: Whether this text is hidden.
et: Kas see tekst on peidetud.

en: Whether to allow multiple files to be selected
et: Kas mitme faili valimine on lubatud või mitte

en: Whether to put a separator between the message dialog's text and the buttons
et: Kas teatedialoogi teate ja nuppude vahel peab olema eraldaja

en: Whether to select the contents of an entry when it is focused
et: Kas kirje fokuseerimisel tuleb kirje sisu valida või mitte

en: Whether to strike through the text
et: Kas tekst on läbi kriipsutatud või mitte

en: Whether to wrap the license text.
et: Kas litsentsi tekstu murtakse või mitte.

en: Whether words are wrapped at widget edges
et: Kas sõnad murtakse vidina serval või mite

en: Widget
et: Vidin

en: Width
et: Laius

en: Width In Characters
et: Laius märkides

en: Width of border around the label and image in the message dialog
et: Sõnumidialoogis oleva pildi või sildi raami laius

en: Width of border around the main dialog area
et: Ümber peadialoogi piirkonna oleva raami laius

en: Width of the left margin in pixels
et: Vasaku veerise laius pikslites

en: Width of the right margin in pixels
et: Parema veerise laius pikslites

en: Window Position
et: Akna asukoht

en: Window Role
et: Akna roll

en: Window Title
et: Akna pealkiri

en: Window Type
et: Akna liik

en: Word Wrap
et: Sõnade murdmine

en: Wrap license
et: Litsensiridade murdmine

en: Wrap mode
et: Murdmisrežiim

en: Wrap width
et: Murdmise laius

en: X Alignment of the column header text or widget
et: Veeru päiseteksti või -vidina rõhtjoondus

en: X align
et: X-joondus

en: X alignment of the child
et: Lapse joondamine X-teljel

en: X position
et: X-asukoht

en: X position of child widget
et: Asukoht lapsvidina X-teljel

en: Y align
et: Y-joondus

en: Y alignment of the child
et: Lapse joondamine Y-teljel

en: Y position
et: Y-asukoht

en: Y position of child widget
et: Asukoht lapsvidina Y-teljel

en: Year
et: Aasta

en: height
et: kõrgus

en: the GdkScreen for the renderer
et: Renderdaja GdkScreen

en: visible
et: nähtav

en: width
et: laius

en: xalign
et: x-joondus

en: yalign
et: y-joondus
