gtk+ 2.0 - en to li translation catalogue (248 entries)

en: "Deepness" of the color.
li: "Deepde" van de kleur.

en: (disabled)
li: (oetgesjakeld)

en: (unknown)
li: (ónbekènd)

en: --- No Tip ---
li: --- Gein Tip ---

en: Amount of blue light in the color.
li: Wieväölheid blauw leecht in de kleur.

en: Amount of green light in the color.
li: Wieväölheid greun leecht in de kleur.

en: Amount of red light in the color.
li: Wieväölheid roed leech in de kleur.

en: BMP image has bogus header data
li: BMP-aafbiljing haet ónzinnige headerdata

en: BMP image has unsupported header size
li: BMP-aafbiljing haet ein neet-gestiepde headergruutde

en: Bad code encountered
li: Verkierde kood óntdèk

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
li: Bits per kenaal van PNG-aafbiljing is óngeljig.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
li: Bits per kenaal van getransformeerde PNG is neet geliek aan 8.

en: Brightness of the color.
li: Helderheid van de kleur.

en: C_reate
li: _Aanmake

en: Circular table entry in GIF file
li: Circulaer tabelveldj in GIF-besjtandj

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
li: Klik op de pipet, klik dan ein kleur örges op 't sjirm veur die kleur te selektere.

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
li: Klik op dees kleur van 't palet veur 't tót de hujige kleur te make. Veur de kleur te verangere sjleip geer ein kleurestaal nao deze plek of klik geer mit de rechter moesknóp en selekteer "Verwaar kleur hie"

en: Compressed icons are not supported
li: Gekomprimeerde piktogramme waere neet gesjtiep

en: Could not get image height (bad TIFF file)
li: Kós aafbiljingshuugde neet vènje (verkierd TIFF besjtandj)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
li: Kós aafbiljingsbreide neet vènje (verkierd TIFF besjtandj)

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
li: Allokasie van ónthaud veur JPEG-besjtandj is mislök

en: Couldn't convert filename
li: Kós besjtandjsnaam neet konvertere

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
li: Aafbiljingstiep van besjtandj '%s' neet herkènd

en: Couldn't save the rest
li: Kós de res neet opsjlaon

en: Cu_t
li: Kni_ppe

en: Cyrillic (Transliterated)
li: Syrillis (Transliterated)

en: De_lete File
li: _Doog Besjtandj eweg

en: Default
li: Sjtanderd

en: Delete File
li: Besjtandj ewegdoon

en: Dimensions of TIFF image too large
li: Aafmaetinge van TIFF-aafbiljing te groet

en: Disabled
li: Oetgesjakeld

en: Error
li: Faeler

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
li: Faeler bie 't interpretere van JPEG-aafbiljing (%s)

en: Error loading icon: %s
li: Faeler bie laje van piktogram: %s

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
li: Faeler bie herneume van besjtandj "%s" nao "%s": %s

en: Excess data in file
li: Euverbaojige data in besjtandj

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
li: Sjloete van '%s' tiedes 't sjrieve is mislök; 't kèn zeen det data verlaore is gegange: %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
li: Kós RGB-gegaeves neet inlaeze oet TIFF besjtandj

en: Failed to load TIFF image
li: Neet mäögelik óm TIFF-aafbiljing te laje

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
li: Laje van animasie '%s' mislök: oerzaak ónbekènd, dènkelik ein versjangeleerde animasie

en: Failed to load image '%s': %s
li: Laje van aafbiljing '%s' mislök: %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
li: Laje van aafbiljing '%s' mislök: oerzaak ónbekènd, dènkelik ein versjangeleerde aafbiljing

en: Failed to open '%s' for writing: %s
li: Äöpene van '%s' veur te sjrieve is mislök: %s

en: Failed to open TIFF image
li: Kós TIFF-aafbiljing neet äöpene

en: Failed to open file '%s': %s
li: Äöpene van besjtandj '%s' mislök: %s

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
li: Neet mäögelik om nao tiedelik besjtandj te sjrieve bie 't laje van XBM-aafbiljing

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
li: Neet mäögelik óm nao tiedelik besjtandj te sjrieve bie 't laje van XPM-aafbiljing

en: Failure reading GIF: %s
li: Laeze van GIF mislök: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
li: Fatale faeler in PNG-aafbiljing: %s

en: Fatal error reading PNG image file
li: Fatale faeler bie 't laeze van PNG aafbiljing

en: Fatal error reading PNG image file: %s
li: Fatale faeler bie 't laeze van PNG aafbiljing: %s

en: File does not appear to be a GIF file
li: Besjtandj lik neet op ein GIF-besjtandj

en: Files
li: Besjtenj

en: Find and _Replace
li: Zeuke en _Vervange

en: Fol_ders
li: _Mappe

en: Folder unreadable: %s
li: Map ónlaesbaar: %s

en: Folders
li: Mappe

en: Font
li: Booksjtaaftiep

en: Font Selection
li: Booksjtaaftiepseleksie

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
li: GIF-besjtandj mankeerde data (mesjiens waor 't aafgebraoke?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
li: GIF-besjtandj haet gein globaal kleurepalet, en ein aafbiljing dao-in haet gein lokaal kleurepalet

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
li: GIF-besjtandj is versjangeleerd (verkierde LZW-kompressie)

en: GIF image was truncated or incomplete.
li: GIF-besjtandj is aafgebraoke of ónvolsjtendig

en: Icon has zero height
li: Piktogram haet huugde nöl

en: Icon has zero width
li: Piktogram haet breide nöl

en: Image file '%s' contains no data
li: Aafbiljing '%s' haet gei data

en: Image format unknown
li: Besjtandjsformaat van aafbiljing is ónbekènd

en: Image has zero height
li: Aafbiljing haet huugde nöl

en: Image has zero width
li: Aafbiljing haet breide nöl

en: Image header corrupt
li: Aafbiljingsheader versjangeleerd

en: Image pixel data corrupt
li: Aafbiljings-pixeldata korrup

en: Image type '%s' is not supported
li: Aafbiljingstiep '%s' weurt neet gesjtiep

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
li: Aafbiljingslajer %s geuf de verkierde interface door ; mesjiens is 't de lajer van ein anger GTK+ verzie?

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
li: Inkrementeel laje van aafbiljingstiep '%s' weurt neet gesjtiep

en: Information
li: Infermasie

en: Input
li: Inveur

en: Input _Methods
li: inveur_metood

en: Insufficient memory to load PNG file
li: Neet genóg ónthaud veur PNG-besjtandj te laje

en: Insufficient memory to load PNM context struct
li: Neet genóg ónthaud veur 't laeze van PNM context struct

en: Insufficient memory to load PNM file
li: Neet genóg ónthaud veur PNM-besjtandj te laje

en: Insufficient memory to load XBM image file
li: Neet genóg ónthaud óm XBM-aafbiljing te laje

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
li: Neet genóg ónthaud veur aafbiljing te laje, probeer get programme aaf te sjloete veur ónthaud vrie te make

en: Insufficient memory to open TIFF file
li: Neet genóg ónthaud veur TIFF-besjtandj te äöpene

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
li: Neet genóg ónthaud veur ein aafbiljing van %ld bie %ld op te sjlaon; probeer get programme aaf te sjloete veur ónthaud vrie te make

en: Internal error in the GIF loader (%s)
li: Interne faeler in de GIF-lajer (%s)

en: Invalid XBM file
li: Óngeljig XBM-besjtandj

en: Invalid header in animation
li: Óngeljige header in animasie

en: Invalid header in icon
li: Óngeljige header in piktogram

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
li: JPEG-kwaliteit moot tösje 0 en 100 likge; waerd '%d' is neet toegesjtange.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
li: JPEG-kwaliteit moot ein waerd tösje 0 en 100 zeen: waerd '%s' kèn neet verwirk waere.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
li: Sjleutels veur PNG tektblök mote oet ASCII teikes besjtaon

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
li: Sjleutels veur PNG teksblök mote minimaal 1, en maksimaal 79 teikes höbbe

en: LRE Left-to-right _embedding
li: LRE Links-nao-rechs _inbèdding

en: LRM _Left-to-right mark
li: LRM links-nao-rechs markering

en: LRO Left-to-right _override
li: LRO Links-nao-rechs óngeda_on make

en: Malformed chunk in animation
li: Kröppel brökske in animasie

en: Maximum color value in PNM file is 0
li: Maksimale kleurwaerd in PNM besjtandj is 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
li: Maksimale kleurwaerd in PNM besjtandj is te groet

en: Name too long
li: Naam is te lank

en: New Folder
li: Nuuj map

en: No XPM header found
li: Gein XPM-header gevónje

en: Not enough memory to load GIF file
li: Neet genóg ónthaud veur GIF-besjtandj te laje

en: Not enough memory to load ICO file
li: Neet genóg ónthaud veur ICO-besjtandj te laje

en: Not enough memory to load RAS image
li: Neet genóg ónthaud veur 't laje van de RAS-aafbiljing

en: Not enough memory to load animation
li: Neet genóg ónthaud veur animasie te laje

en: Not enough memory to load bitmap image
li: Neet genóg ónthaud veur 't laje van de bitmap-aafbiljing

en: Not enough memory to load icon
li: Neet genóg ónthaud veur piktogram te laje

en: Not enough memory to load image
li: Neet genóg ónthaud veur 't laje van de aafbiljing

en: PDF _Pop directional formatting
li: PDF _Pop richtingsformattering

en: PNM file has an image height of 0
li: PNM besjtandj haet huugde 0

en: PNM file has an image width of 0
li: PNM besjtandj haet breide 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
li: PNM besjtandj haet ein verkierde ierste byte

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
li: PNM is neet in ein herkènbaar PNM subformaat

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
li: PNM-lajer sjtiep dit PNM-subtiep neet

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
li: PNM-lajer verwachde ein integer te vènje, mer deeg daet neet

en: Page %u
li: Pagina %u

en: Position on the color wheel.
li: Posisie op 't kleureraad

en: Premature end-of-file encountered
li: Veurtiedig besjtandjsènj gevónje

en: Print Pre_view
li: Aafdrök_veurbild

en: Question
li: Vraog

en: RAS image has bogus header data
li: RAS-aafbiljing haet ónzinnige headerdata

en: RAS image has unknown type
li: RAS-aafbiljing is van ónbekènd tiep

en: RLE Right-to-left e_mbedding
li: RLE rechs-nao-links i_nbèdding

en: RLM _Right-to-left mark
li: RLM rechs-nao-links markering

en: RLO Right-to-left o_verride
li: RLO rechs-nao-links óngedaon mak_e

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
li: Raw PNM-formate mote zjus ein sjpasie höbbe veur d'n aanvang van de data

en: Raw PNM image type is invalid
li: Raw PNM-aafbiljingstiep is óngeljig

en: Rename File
li: besjtandjsnaam verangere

en: Rename file "%s" to:
li: Besjtandj "%s" verangere nao:

en: Save _As
li: Opsjlaon _es

en: Screen
li: Sjirm

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
li: Selekteer eur kleur in de boeteste ring. Sjtèl de helderheid van de kleur in mit de binne-dreihook.

en: Si_ze:
li: _Gruutde:

en: Size
li: Aafmaeting

en: TGA image has invalid dimensions
li: TGA aafbiljing haet óngeljige aafmaetinge

en: TGA image type not supported
li: TGA besjtandjstiep weurt neet gesjtiep

en: TIFFClose operation failed
li: TIFFClose bewirking mislök

en: The ANI image format
li: 't ANI-besjtandjsformaat

en: The BMP image format
li: 't BMP-besjtandjsformaat

en: The GIF image format
li: 't GIF-besjtandjsformaat

en: The ICO image format
li: 't ICO-besjtandjsformaat

en: The JPEG image format
li: 't JPEG-besjtandjsformaat

en: The PNG image format
li: 't PNG-besjtandjsformaat

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
li: De PNM/PBM/PGM/PPM-besjtandjsformaatfemielie

en: The Sun raster image format
li: 't Sun raster-besjtandjsformaat

en: The TIFF image format
li: 't TIFF-besjtandjsformaat

en: The Targa image format
li: 't Targa-besjtandjsformaat

en: The WBMP image format
li: 't WBMP-besjtandjsformaat

en: The XBM image format
li: 't XBM-besjtandjsformaat

en: The XPM image format
li: 't XPM-besjtandjsformaat

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
li: De kleur die geer gekaoze haet. Geer kènt de kleur nao ein kleurepalet sjleipe of verware veur toekómstig gebroek.

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
li: 't besjtandj "%s" bevundj zich op ein anger mesjien (genaamd %s) en zouw neet besjikbaar kènne zeen veur dit program.
    Wits doe vas dets doe 't wils selekteren?

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
li: De besjtandjsnaam "%s" haet symbole die neet toegesjtange zeen in besjtandjsname

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
li: De mapnaam "%s" haet symbole die neet toegesjtange zeen in besjtandjsname

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
li: De veurige geselekteerde kleur; veur vergelieking mit de kleur die geer noe selekteert. Geer kènt dees kleur sjleipe nao ein kleurepalet of dees kleur selektere es hujige door 't nao de kleuresjtaal daonaeve te sjleipe.

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
li: Dees verzie van gdk-pixbuf haet gein sjtiep veur 't opsjlaon van 't besjtandjsformaat: %s

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
li: Tigris-Eritrees (EZ+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
li: Tigris-Etiopis (EZ+)

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
li: Getransformeerde PNG haet ein deil neet gesjtiepde kenale, moot geliek zeen aan 3 of 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
li: Getransformeerde PNG haet nöl breide of huugde.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
li: Getransformeerde PNG is gein RGB of RGBA.

en: Unable to find include file: "%s"
li: Kèn inveugbesjtandj "%s" neet vènje

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
li: Laje van module in module_path: %s mislök: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
li: Kèn aafbiljing in pixmap_paad: "%s" neet vènje

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
li: Kèn temamodule in modulepaad: "%s" neet vènje,

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
li: Ónverwachde bitdeepde veur eingange van kleurekaart

en: Unexpected end of PNM image data
li: Ónverwach ènj van PNM aafbiljingsgegaeves

en: Unexpected icon chunk in animation
li: Ónverwach piktogram-brökske in animasie

en: Unrecognized image file format
li: Ónbekènd aafbiljingstiep

en: Unsupported JPEG color space (%s)
li: Neet gesjtiep JPEG kleurruumde (%s)

en: Unsupported animation type
li: Neet gesjtiep animasietiep

en: Unsupported icon type
li: Neet gesjtiep piktogramtiep

en: Version %s of the GIF file format is not supported
li: Verzie %s van 't GIF-tiep weurt neet gesjtiep

en: Vietnamese (VIQR)
li: Viëtnamees (VIQR)

en: Warning
li: Waarsjoewing

en: Width or height of TIFF image is zero
li: Huugde of breide van TIFF-aafbiljing is nöl

en: Window
li: Vinster

en: X Input Method
li: X inveur-metood

en: XPM file has image height <= 0
li: XPM-besjtandj haet aafbiljingshuugde <= 0

en: XPM file has image width <= 0
li: XPM-besjtandj haet aafbiljingsbreide <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
li: XPM-besjtandj haet ein deil óngeljige kleure

en: XPM has invalid number of chars per pixel
li: XPM haet ein deil óngeljige teikes per pixel

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
li: Doe kèns in dit veldj ein hexadesimale kleurwaerd in HTML-sjtiel gaeve, of gewoen ein kleur wie 'orange' inveure

en: ZWJ Zero width _joiner
li: ZWJ koppelaar zónger breide

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
li: ZWNJ neet-koppelaar zónger breide

en: ZWS _Zero width space
li: ZWS Sjpasie zónger breide

en: Zoom _Out
li: Zoom _Oet

en: _Add
li: _Toeveuge

en: _Apply
li: _Toepasse

en: _Ascending
li: _Oploupend

en: _Blue:
li: _Blauw:

en: _Bold
li: _Vèt

en: _Cancel
li: _Annulere

en: _Clear
li: _Wösje

en: _Close
li: _Sjloete

en: _Color
li: _Kleur

en: _Convert
li: _Konvertere

en: _Copy
li: _Kopiëre

en: _Delete
li: _Ewegdoon

en: _Descending
li: _Aafloupend

en: _Device:
li: _Apperaat:

en: _Execute
li: _Oetveure

en: _Family:
li: _Femielie:

en: _Files
li: _Besjtandje

en: _Find
li: _Zeuke

en: _Floppy
li: _Diskette

en: _Folder name:
li: _Mapnaam:

en: _Font
li: _Booksjtaaftiep

en: _Gamma value
li: _Gammawaerd

en: _Green:
li: _Greun:

en: _Help
li: _Hulp

en: _Home
li: _Heim

en: _Hue:
li: _Tint:

en: _Index
li: _Indeks

en: _Italic
li: sj_uungedrök

en: _Jump to
li: _Sjprink nao

en: _New
li: _Nuuj

en: _New Folder
li: _Nuuj map

en: _No
li: _Nei

en: _Open
li: Ä_öpene

en: _Paste
li: _Plakke

en: _Preferences
li: _Prifferensies

en: _Preview:
li: _Veurbild:

en: _Print
li: Aaf_drökke

en: _Properties
li: _Eigesjappe

en: _Quit
li: _Aafsjloete

en: _Red:
li: _Roed:

en: _Redo
li: _Herhale

en: _Refresh
li: _Verfrisje

en: _Remove
li: _Ewegdoon

en: _Rename
li: _Herneume

en: _Rename File
li: Besjtandj _Herneume

en: _Revert
li: _Trökzètte

en: _Saturation:
li: _Verzaediging:

en: _Save
li: Op_sjlaon

en: _Save color here
li: Kleur hie op_sjlaon

en: _Selection:
li: _Selektie:

en: _Spell Check
li: _Booksjtavekentrol

en: _Stop
li: _Sjtop

en: _Strikethrough
li: _Doorhale

en: _Style:
li: _Sjtiel:

en: _Undelete
li: T_rökplaatse

en: _Underline
li: _Óngersjtriepe

en: _Undo
li: _Hersjtèl

en: _Value:
li: _Waerd:

en: _Yes
li: _Jao

en: none
li: gein

en: unsupported RAS image variation
li: Neet gesjtiepde RAS-aafbiljingsvarrejasie
