glade 2.0 - en to lv translation catalogue (374 entries)

en:  errors opening project file:
lv:  kļūdas atverot projekta failu:

en: %s signals
lv: %s signāli

en: /*
     * Translatable strings file generated by Glade.
     * Add this file to your project's POTFILES.in.
     * DO NOT compile it as part of your application.
     */
lv: /*
     * Tūlkojamo virkņu fails, uzģenerējis Glade.
     * Pievienojiet šo failu jūsu projekta POTFILES.in
     * NEKOMPILĒJIET to kā daļu no jūsu aplikācijas.
     */

en: 24 Hour Format:
lv: 24 Stundu Formāts:

en: <untitled>
lv: <nenosaukts>

en: About Glade
lv: Par Glade

en: Accelerator
lv: Paātrinātājs

en: Accelerator:
lv: Paātrinātājs:

en: Accelerators
lv: Paātrinātāji

en: Accelerators:
lv: Paātrinātāji:

en: Active
lv: Aktīvs

en: Active:
lv: Aktīvs:

en: Add
lv: Pievienot

en: Add Start Page
lv: Pievienot Sākuma Lapu

en: Add _Separator
lv: Pievienot _Atdalītāju

en: Additional information, such as a description of the package and its home page on the web
lv: Papildus informācija, kā piemēram pakotnes apraksts un mājas lapa vispasaules tīmeklī (WWW)

en: After
lv: Pēc

en: After:
lv: Pēc:

en: Any change in X Windows property
lv: Jebkura izmaiņa X Windows rekvizītos

en: Any change in visibility
lv: Jebkura izmaiņa redzamībā

en: Any key pressed
lv: Jebkurs taustiņš nospiests

en: Any key released
lv: Jebkurš taustiņš atlaist

en: Any mouse button pressed
lv: Jebkura peles poga nospiesta

en: Any mouse button released
lv: Jebkura peles poga atlaista

en: Are you sure you want to create a new project?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties veidot jaunu projektu?

en: Are you sure you want to quit?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties iziet?

en: Authors:
lv: Autori:

en: Auto Close:
lv: Auto Aizvēršanās:

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Background:
lv: Fons:

en: Backup Source Files
lv: Rezervēt Pirmkoda Failus

en: Base color
lv: Pamatkrāsa

en: Base:
lv: Bāze:

en: Basic Options:
lv: Pamata Opcijas:

en: Bonobo Control
lv: Bonobo Kontrole

en: Border Width:
lv: Robežas Platums:

en: Bottom
lv: Apakša

en: Browse...
lv: Lūkoties...

en: Build
lv: Veidot

en: Build the Source Code
lv: Veidot Pirmkodu

en: C Options
lv: C Opcijas

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Can Default:
lv: Var Būt Noklusēta:

en: Cancel
lv: Atsaukt

en: Character
lv: Rakstzīme

en: Check
lv: Ķeksis

en: Class id missing
lv: Trūkst Klases id

en: Class unknown
lv: Nezināma Klase

en: Class:
lv: Klase:

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Click
lv: Klikšķināt

en: Clipboard
lv: Starpliktuve

en: Close
lv: Aizvērt

en: Columns:
lv: Kolonnas:

en: Comments:
lv: Komentāri:

en: Common
lv: Vienkāršs

en: Controlled By
lv: Kontrolēts Ar

en: Controller For
lv: Kontrolieris

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy All
lv: Kopēt Visu

en: Copy the selected widget to the clipboard
lv: Kopēt izvēlēto logdaļu uz starpliktuvi

en: Copyright:
lv: Autortiesības:

en: Couldn't add new widget.
lv: Nevarēju pievienot jaunu logdaļu.

en: Couldn't create file:
      %s
lv: Nevaru izveidot failu:
      %s

en: Couldn't create the Bonobo control
lv: Nevarēju izveidot Bonobo kontroli

en: Couldn't delete widget.
lv: Navarēju izdzēst logdaļu.

en: Couldn't insert GtkAlignment widget.
lv: Nevarēju ievietot GtkAlignment logdaļu.

en: Couldn't insert GtkEventBox widget.
lv: Nevarēju ievietot GtkEventBox logdaļu.

en: Couldn't insert GtkScrolledWindow widget.
lv: Nevarēju ievietot GtkScrolledWindow logdaļu.

en: Couldn't insert a GtkScrolledWindow widget.
lv: Nevarēju ievietot GtkScrolledWindow logdaļu.

en: Couldn't insert a GtkViewport widget.
lv: Nevarēju ievietot GtkViewport logdaļu.

en: Couldn't open directory:
      %s
lv: Nevarēju atvērt direktoriju:
      %s

en: Couldn't remove GtkAlignment widget.
lv: Nevarēju izņemt GtkAlignment logdaļu.

en: Couldn't remove GtkEventBox widget.
lv: Nevarēju izņemt GtkEventBox logdaļu.

en: Couldn't remove GtkScrolledWindow widget.
lv: Nevarēju izņemt GtkScrolledWindow logdaļu.

en: Couldn't rename file:
      %s
    to:
      %s
lv: Nevaru pārsaukt failu:
      %s
    uz:
      %s

en: Couldn't show help file: %s.
    
    Error: %s
lv: Nevarēju parādīt palīdzības failu: %s.
    
    Kļūda: %s

en: Create a new file
lv: Izveidot jaunu failu

en: Create a new project
lv: Izveidot jaunu projektu

en: Custom Widget
lv: Pārveidot Logdaļu

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Cut the selected widget to the clipboard
lv: Pārvietot izvēlēto logdaļu uz starpliktuvi

en: DSN Configurator
lv: DSN Konfigurātors

en: Data:
lv: Dati:

en: Database Browser
lv: Datubāzes Pārlūks

en: Database error dialog
lv: Datubāzes kļūdas dialogs

en: Database error viewer
lv: Datubāzes kļūdas skatītājs

en: Database login dialog
lv: Datubāzes ieejas dialogs

en: Database login widget
lv: Datubāzes ieejas logdaļa

en: Day Names:
lv: Dienu Nosaukumi:

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete Column
lv: Dzēst Kolonu

en: Delete Page
lv: Dzēst Lapu

en: Delete Row
lv: Dzēst Rindu

en: Delete the current item
lv: Dzēst pašreizejo priekšmetu

en: Delete the selected widget
lv: Dzēst izvēlēto logdaļu

en: Description
lv: Apraksts

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Documenters:
lv: Dokumentētāji:

en: Dots
lv: Punkti

en: Edit the project options
lv: Rediģēt projekta opcijas

en: Edit...
lv: Rediģēt...

en: Enable Gnome DB Support
lv: Aktivizēt GnomeDB Atbalstu

en: Enable Gnome Support
lv: Aktivizēt Gnome Atbalstu

en: Error
lv: Kļūda

en: Error opening file
lv: Kļūda atverot failu

en: Error opening project.
lv: Kļūda atverot projektu.

en: Error reading file
lv: Kļūda nolasot failu

en: Error saving project
lv: Kļūda saglabājot projektu

en: Error saving project.
lv: Kļūda saglabājot projektu.

en: Error writing XML file
lv: Kļūda rakstot XML failu

en: Error writing file
lv: Kļūda rakstot failu

en: Error writing project XML file
lv: Kļūda rakstot projekta XML failu

en: Error writing source.
lv: Kļūda ierakstot pirmkodu.

en: Errors opening project file
lv: Kļūda atverot projekta failu

en: Errors writing source code
lv: Kļūda ierakstot pirmkodu

en: Events:
lv: Notikumi:

en: File Output Options:
lv: Failu Izvades Opcijas:

en: File:
lv: Fails:

en: Fill
lv: Aizpildīt

en: Font Selection
lv: Fontu Izvēle

en: Font:
lv: Fonts:

en: GTK+ _Additional
lv: GTK+ P_apildus

en: GTK+ _Basic
lv: GTK+ _Pamata

en: General
lv: Vispārēji

en: General Options:
lv: Vispārējās Opcijas:

en: Gettext Support
lv: Gettext Atbalsts

en: Glade Interface Designer
lv: Glade Saskarnes Veidotājs

en: Glade is a User Interface Builder for GTK+ and GNOME.
lv: Glade ir Lietotāja Saskarnes (Interfeisa) Būvētājs GTK+ un GNOME vidēm.

en: Gnome About Dialog
lv: Gnome Par Dialogs

en: Gnome Color Picker
lv: Gnome Krāsu Izvēlētājs

en: Gnome Help Support
lv: Gnome Palīdzības Atbalsts

en: Gnome Message Box
lv: Gnome Ziņas Kastīte

en: GnomePixmapEntry
lv: GnomePixmamEntry

en: Group
lv: Grupa

en: Group:
lv: Grupa:

en: H Max:
lv: H Maks:

en: H Value:
lv: H Vertība:

en: Handle Box
lv: :

en: Handler
lv: Pārvaldītājs

en: Handler:
lv: Pārvaldītājs:

en: Has Default:
lv: Ir Noklusēta:

en: Header File:
lv: Galviņas Fails:

en: Height:
lv: Augstums:

en: Hide on Close:
lv: Slēpt uz Aizvēršanu:

en: Icon
lv: Ikona

en: Icon List
lv: Ikonu Saraksts

en: Icon Selection
lv: Ikonu Izvēle

en: Icon:
lv: Ikona:

en: If a Gnome DB application is to be built
lv: Ja tiek veidota Gnome DB aplikācija

en: If a Gnome application is to be built
lv: Ja tiek veidota Gnome aplikācija

en: If a main.c file is output containing a main() function, if it doesn't already exist
lv: Vai main.c fails tiek izvadīts ar main() funkciju, ja tā jau neeksistē

en: If copies of old source files are made
lv: Ja pirmkoda vecajiem failiem tiek veidotas kopijas

en: If strings are marked for translation by gettext
lv: Ja virknes ir iezīmētas tūlkošanai ar gettext

en: If support for the Gnome Help system should be included
lv: Ja tiek iekļauts Gnome Palīdzības sistēmas atbalsts

en: If the layout is saved and restored automatically
lv: Ja izkārtojums tiek saglabāts un atjaunots automātiski

en: If the widget can be the default action in a dialog
lv: Vai logdaļa var būt noklusētā darbība dialogā

en: If the widget is initially visible
lv: Vai logdaļa ir sākotnēji redzama

en: If the widget is the default action in the dialog
lv: Vai logdaļa ir noklusētā darbība dialogā

en: If the widget responds to input
lv: Vai logdaļa atbild uz ievadi

en: If the window has a status bar
lv: Ja logam ir statusa josla

en: If tooltips are enabled
lv: Ja knifi ir aktivizēti

en: If widget names are set in the source code
lv: Ja logdaļu nosaukumi ir uzstādīti pirmkodā

en: Insert Column After
lv: Ievietot Kolonnu Pēc

en: Insert Column Before
lv: Ievietot Kolonnu Pirms

en: Insert Row After
lv: Ievietot Rindu Pēc

en: Insert Row Before
lv: Ievietot Rindu Pirms

en: Interface Creation Functions:
lv: Saskarnes Veidošanas Funkcijas:

en: Invalid component
lv: Nepareiza komponente

en: Invalid directory
lv: Nepareiza direktorija

en: Invalid source directory:
    
    The source directory must be the project directory
    or a subdirectory of the project directory.
lv: Nepareiza koda direktorija:
    
    Koda direktorijai ir jābut vai nu projekta direktorijai
    vai apakšdirektorijai zem tās.

en: Invalid style name
lv: Nepareizs stila nosaukums

en: Invalid value
lv: Nepareiza vērtība

en: Item Type:
lv: Priekšmeta Tips:

en: Key
lv: Taustiņš

en: Key:
lv: Taustiņš:

en: Keys
lv: Taustiņi

en: Language:
lv: Valoda:

en: Left
lv: Pa Kreisi

en: LibGlade Options
lv: LibGlade Opcijas

en: Lines
lv: Līnijas

en: Login
lv: Ieiet

en: Logo Image:
lv: Logo Attēls:

en: Max:
lv: Maks:

en: Menu Editor
lv: Izvēļņu Redaktors

en: Message Type:
lv: Paziņojuma Veids:

en: Message:
lv: Paziņojums:

en: Name
lv: Nosaukums

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Never Horizontal:
lv: Nekad Horizontāli:

en: Never Vertical:
lv: Nekad Vertikāli:

en: New
lv: Jauns

en: New Bonobo Control
lv: Jauna Bonobo Kontrole

en: New File
lv: Jauns Fails

en: New G_NOME Project
lv: Jauns G_NOME Projekts

en: New GnomePropertyBox
lv: Jauna GnomePropertyBox

en: New Group
lv: Jauna Grupa

en: New Project
lv: Jauns Projekts

en: New Style:
lv: Jauns Stils:

en: New _GTK+ Project
lv: Jauns _GTK+ Projekts

en: New project created.
lv: Jauns projekts izveidots.

en: New table
lv: Jauna tabula

en: New toolbar
lv: Jauna rīkjosla

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nekas

en: Normal
lv: Normāls

en: Number of items:
lv: Priekšmetu skaits:

en: Number of rows:
lv: Rindu skaits:

en: OK
lv: Labi

en: Object
lv: Objekts

en: Object:
lv: Objekts:

en: Op_tions...
lv: Op_cijas...

en: Open
lv: Atvērt

en: Open File
lv: Atvērt Failu

en: Open Project
lv: Atvērt Projektu

en: Open an existing project
lv: Atvērt eksistējošu projektu

en: Optio_ns
lv: O_pcijas

en: Options
lv: Opcijas

en: Output Support Functions
lv: Izvades Atbalsta Funkcijas

en: Output main.c File
lv: Izvadīt main.c Failu

en: Output the project source code
lv: Izvadīt projekta pirmkodu

en: Packing
lv: Pakošana

en: Page Size:
lv: Lapas Izmērs:

en: Palette
lv: Palete

en: Palette:
lv: Palete:

en: Paste
lv: Ielikt

en: Pick a color
lv: Izvēlieties Krāsu

en: Press
lv: Nospiest

en: Preview:
lv: Pirmsapskats:

en: Program Name:
lv: Programmas Nosaukums:

en: Project Directory:
lv: Projekta Direktorija:

en: Project File:
lv: Projekta Fails:

en: Project Name:
lv: Projekta Nosaukums:

en: Project Options
lv: Projekta Opcijas

en: Project opened.
lv: Projekts atvērts.

en: Project saved.
lv: Projekts saglabāts.

en: Projects
lv: Projekti

en: Properties
lv: Rekvizīti

en: Properties:
lv: Rekvizīti:

en: Properties: <none>
lv: Rekvizīti: <nekādi>

en: Property Dialog Box
lv: Rekvizītu Dialoga Kastīte

en: Public:
lv: Publisks:

en: Put this widget in a separate source file
lv: Novietot šo logdaļu atsevišķā pirmkoda failā

en: Quit Glade
lv: Iziet no Glade

en: Relationship: %s
lv: Attiecības: %s

en: Release
lv: Atlaist

en: Rename
lv: Pārsaukt

en: Rename Style To:
lv: Pārsaukt Stilu Uz:

en: Right
lv: Pa Labi

en: Rows:
lv: Rindas:

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save Project
lv: Saglabāt Projektu

en: Save Translatable Strings
lv: Saglabāt Tūlkojamās Virknes

en: Save project
lv: Saglabāt projektu

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Select Accelerator Key
lv: Izvēlieties Paātrinātāja Taustiņu

en: Select Color
lv: Izvēlēties Krāsu

en: Select File
lv: Izvēlēties Failu

en: Select Font
lv: Izvēlēties Fontu

en: Select Mode:
lv: Izvēlēties Režīmu:

en: Select Signal
lv: Izvēlēties Signālu

en: Select a Bonobo Control
lv: Izvēlieties Bonobo Kontroli

en: Select icon
lv: Izvēlieties ikonu

en: Select the Project Directory
lv: Izvēlieties Projekta Direktoriju

en: Selectable:
lv: Izvēlējamais:

en: Selected
lv: Izvēlētais

en: Selector
lv: Izvēlētājs

en: Sensitive:
lv: Jūtīga:

en: Separate Class:
lv: Atsevišķa Klase:

en: Separate File:
lv: Atdalīts Fails:

en: Set Widget Names
lv: Uzstādīt Logdaļu Nosaukumus

en: Shadow Type:
lv: Ēnas Tips:

en: Show Help
lv: Parādīt Palīdzību

en: Show Property _Editor
lv: Parādīt Rekvizītu _Redaktoru

en: Show Time:
lv: Parādīt Laiku:

en: Show Widget _Tree
lv: Parādīt Logdaļu _Koku

en: Show _Clipboard
lv: Parādīt _Starpliktuvi

en: Show _Palette
lv: Parādīt _Paleti

en: Show the clipboard
lv: Parādīt starpliktuvi

en: Show the palette of widgets
lv: Parādīt logdaļas paleti

en: Show the property editor
lv: Parādīt rekvizītu redaktoru

en: Show the widget tree
lv: Parādīt logdaļu koku

en: Signal
lv: Signāls

en: Signal:
lv: Signāls:

en: Signals
lv: Signāli

en: Sorry - generating source for %s is not implemented yet
lv: Piedodiet - koda ģenerēšana %s nav vēl izstrādāta

en: Source Directory:
lv: Pirmkoda Direktorija:

en: Source File:
lv: Pirmkoda Fails:

en: Source code written.
lv: Pirmkods ierakstīts.

en: Start with the palette hidden
lv: Sākt ar slēptu paleti

en: Start with the property editor hidden
lv: Sākt ar slēptu rekvizītu redaktoru

en: Status Bar
lv: Statusa josla

en: Status Bar:
lv: Statusa Josla:

en: Store Config:
lv: Saglabāt Konfigurāciju:

en: Style
lv: Stils

en: Style:
lv: Stils:

en: Styles
lv: Stili

en: Subdirectories:
lv: Apakšdirektorijas:

en: Support Functions:
lv: Atbalsta Funkcijas:

en: System Error
lv: Sistēmas Kļūda

en: System error message:
lv: Sistēmas kļūdas ziņojums:

en: Table
lv: Tabula

en: Table Editor
lv: Tabulu Redaktors

en: Text Color:
lv: Teksta Krāsa:

en: Text View
lv: Teksta Skats

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Text:
lv: Teksts:

en: That style name is already in use
lv: Šāds stila nosaukums jau tiek izmantots

en: The C source file to save all translatable strings in
lv: C pirmkoda fails, kurā saglabāt visas tūlkojamās virknes

en: The accelerator key
lv: Paātrinātāja taustiņš

en: The authors of the package, one on each line
lv: Pakotnes autori, katrs savā rindā

en: The class of the widget
lv: Logdaļas klase

en: The copyright notice
lv: Atzīme par autortiesībām

en: The directory to save generated source code
lv: Direktorija, kurā glabāt izveidoto pirmkodu

en: The documenters of the package, one on each line
lv: Pakotnes dokumentētāji, katrs savā rindā

en: The file in which the functions to create the interface are written
lv: Fails kurā ir ierakstītas funkcijas, kas veido saskarni

en: The file in which the support functions are written
lv: Fails, kurā ierakstītas atbalsta funkcijas

en: The file to write source code into
lv: Fails, kurā rakstīt pirmkodu

en: The license which is added at the top of generated files
lv: License, kas tiks pievienota augšpusē izveidotajiem failiem

en: The message to display
lv: Ziņa, ko parādīt

en: The name of the current project
lv: Pašreizējā projekta nosaukums

en: The name of the program
lv: Programmas nosaukums

en: The number of items in the toolbar
lv: Rīkjoslas priekšmetu skaits

en: The number of rows in the table
lv: Rindu skaits tabulā

en: The project directory
lv: Projekta direktorija

en: The project directory is not set.
    Please set it using the Project Options dialog.
lv: Projekta direktorija nav uzstādīta.
    Lūdzu uzstādiet to, lietojot Projekta Opcijas dialogu.

en: The project file
lv: Projekta fails

en: The requested height of the widget (usually used to set the minimum height)
lv: Pieprasītais logdaļas augstums (parasti lietots lai uzstādītu minimālo augstumu)

en: The requested width of the widget (usually used to set the minimum width)
lv: Pieprasītais logdaļas platums (parasti lietots lai uzstādītu minimālo platumu)

en: The source directory is not set.
    Please set it using the Project Options dialog.
lv: Koda direktorija nav uzstādīta.
    Lūdzu uzstādiet to, lietojot Projekta Opcijas dialogu.

en: The toolbar orientation
lv: Rīkjoslas novietojums

en: The toolbar style
lv: Rīkjoslas stils

en: The translators of the package. This should normally be left empty so that translators can add their names in the po files
lv: Pakotnes tūlkotāji. Šim parasti ir jābūt tukšam, lai tūlkotāji varētu pievienot savus vārdus po failos

en: The widget can't be deleted
lv: Logdaļa nevar tikt izdzēsta

en: There is no project currently open.
    Create a new project with the Project/New command.
lv: Pašreiz nav atvērts neviens projekts.
    Izveidojiet jaunu projektu ar Projekts/Jauns komandu.

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Tooltip:
lv: Knifs:

en: Tooltips:
lv: Knifi:

en: Top
lv: Augša

en: Translatable Strings:
lv: Tūlkojamās Virknes:

en: Translators:
lv: Tūlkotāji:

en: Type
lv: Tips

en: Unexpected end of file
lv: Negaidītas faila beigas

en: Unknown error code
lv: Nezināms kļūdas kods

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Update Policy:
lv: Atjaunināšanas Noteikumi:

en: V Max:
lv: V Maks:

en: V Value:
lv: V Vērtība:

en: Value:
lv: Vertība:

en: View the Glade FAQ
lv: Apskatīt Glade VUJ (FAQ)

en: Visibility:
lv: Redzamība:

en: Visible:
lv: Redzams:

en: Which type of project do you want to create?
lv: Kāda tipa projektu jūs vēlaties izveidot?

en: Widget
lv: Logdaļa

en: Widget Tree
lv: Vidžetu Koks

en: Width:
lv: Platums:

en: Window Pos:
lv: Loga poz:

en: Word
lv: Vārds

en: Write Source Code
lv: Rakstīt Pirmkodu

en: Write the source code and exit
lv: Ierakstīt pirmkodu un iziet

en: Yes
lv: Jā

en: _About...
lv: P_ar...

en: _Add
lv: 7_Pievienot

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _New
lv: _Jauns

en: _Project
lv: _Projekts

en: _View
lv: _Skats

en: glade: Error loading XML file.
lv: glade: Kļūda ielādējot XML failu.

en: glade: Error writing source.
lv: glade: Kļūda rakstot kodu.

en: private
lv: privāts

en: protected
lv: aizsargāts

en: public
lv: publisks
