gtk20 1.3.0 - en to wa translation catalogue (630 entries)

en: "Deepness" of the color.
wa: «Parfondeu» del coleur.

en: %.1f GB
wa: %.1f Go

en: %.1f KB
wa: %.1f Ko

en: %.1f MB
wa: %.1f Mo

en: %d byte | %d bytes
wa[0]: %d octet
wa[1]: %d octets

en: (Empty)
wa: (Vude)

en: (None)
wa: (Nouk)

en: (disabled)
wa: (essocté)

en: (unknown)
wa: (nén cnoxhou)

en: --- No Tip ---
wa: --- Nole Racsegne ---

en: A_t:
wa: _A:

en: About %s
wa: Åd fwait di %s

en: Accelerator|Disabled
wa: Dismetou

en: Add Cover Page
wa: Radjouter pådje di coviete

en: Add the selected folder to the Bookmarks
wa: Radjouter l' ridant tchoezi dins les rmåkes

en: Advanced
wa: Sipepieus

en: All sheets
wa: Totes les foyes

en: Amharic (EZ+)
wa: Amarike (EZ+)

en: Amount of blue light in the color.
wa: Cwantité di bleuwe loumire el coleur.

en: Amount of green light in the color.
wa: Cwantité di vete loumire el coleur.

en: Amount of red light in the color.
wa: Cwantité di rodje loumire el coleur.

en: Application
wa: Programe

en: Artwork by
wa: Dessins da

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
wa: L' atribut «%s» est repeté deus côps dins l' minme elemint <%s>

en: Auto Select
wa: Tchoezi otomaticmint

en: Axes
wa: Aessis

en: BMP image has bogus header data
wa: L' imådje BMP a des crombès dnêyes el tiestire

en: BMP image has unsupported header size
wa: L' imådje BMP a-st ene grandeu nén sopoirtêye pol tiestire

en: Bad code encountered
wa: On måva côde a stî trové

en: Be_fore:
wa: Di_vant:

en: Bookmark saving failed: %s
wa: Li schapaedje del rimåke a fwait berwete: %s

en: Brightness of the color.
wa: Loumance del coleur.

en: CLASS
wa: CLASSE

en: COLORS
wa: COLEURS

en: C_ollate
wa: Re_lére

en: C_onnect
wa: Si _raloyî

en: C_reate
wa: A_hiver

en: C_redits
wa: _Gråces

en: C_urrent
wa: Do _moumint

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
wa: Dji n' a savou alouwer del memwere pol tampon di dnêyes IOBuffer

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
wa: Dji n' a savou alouwer del memwere pol sitructeure do tampon IOBuffer

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
wa: Dji n' a savou alouwer del memwere pol sitructeure di contecse TGA

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
wa: Dji n' pou alouwer del memwere po tcherdjî l' imådje PNM

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
wa: Dji n' pou alouwer del memwere po tcherdjî l' imådje XPM

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
wa: Dji n' a savou alouwer del memwere pol tampon di dnêyes timporaire IOBuffer

en: Cannot change to folder because it is not local
wa: Nén possibe di candjî viè l' ridant, ca c' est nén on ridant locå

en: Cannot read XPM colormap
wa: Dji n' sai lére li mape di coleurs XPM

en: Cedilla
wa: Cedile

en: Circular table entry in GIF file
wa: Betchfesseye intrêye ezès tåvleas do fitchî GIF

en: Cl_ear
wa: _Netyî

en: Classified
wa: Classifyî

en: Color
wa: Coleur

en: Color Selection
wa: Tchoezixhaedje del coleur

en: Color Wheel
wa: Rowe des coleurs

en: Color _name:
wa: _No del coleur:

en: Command Line
wa: Roye di comande

en: Compressed icons are not supported
wa: Les strindowès imådjetes èn sont nén sopoirtêyes

en: Copie_s:
wa: Copeye_s:

en: Copies
wa: Copeyes

en: Copy URL
wa: Copyî hårdêye

en: Copy _Location
wa: Copyî _eplaeçmint

en: Could not add a bookmark
wa: Dji n' sai radjouter l' rimåke

en: Could not add a bookmark for '%s' because it is an invalid path name.
wa: Dji n' sai radjouter ene rimåke po «%s» ca c' est on tchmin nén valide.

en: Could not clear list
wa: Dji n' a nén savou netyî l' djivêye

en: Could not find the icon '%s'. The '%s' theme
    was not found either, perhaps you need to install it.
    You can get a copy from:
    	%s
wa: dji n' a savou trover l' imådjete «%s». Li tinme «%s»
    n' a nén stî trové nerén, motoit ki vos l' divoz co astaler.
    Vos ndè ploz aveur ene copeye di:
    	%s

en: Could not get a stock icon for %s
wa: Dji n' a nén savou aveur ene imådjete di båze po %s

en: Could not get image height (bad TIFF file)
wa: Dji n' a nén savou aveur li hôteur di l' imådje (måva fitchî TIFF)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
wa: Dji n' a nén savou aveur li lårdjeur di l' imådje (måva fitchî TIFF)

en: Could not get information for file '%s': %s
wa: Dji n' a nén savou aveur des informåcions pol fitchî «%s»: %s

en: Could not mount %s
wa: Dji n' a nén savou monter %s

en: Could not obtain root folder
wa: Dji n' a nén savou aveur li ridant raecene

en: Could not remove bookmark
wa: Dji n' sai oister l' rimåke

en: Could not remove item
wa: Dji n' a nén savou oister l' cayet

en: Could not retrieve information about the file
wa: Dji n' sai nén aveur des informåcions sol fitchî

en: Could not select file
wa: Dji n' sai tchoezi l' fitchî

en: Could not select file '%s' because it is an invalid path name.
wa: Dji n' sai tchoezi l' fitchî «%s» paski c' est on tchmin nén valide.

en: Couldn't allocate memory for context buffer
wa: Dji n' a savou alouwer del memwere pol tampon di contecse

en: Couldn't allocate memory for header
wa: Dji n' a savou alouwer del memwere pol tiestire

en: Couldn't allocate memory for line data
wa: Dji n' a savou alouwer del memwere po les dnêyes des royes

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
wa: Dji n' a savou alouwer del memwere assez po tcherdjî l' fitchî JPEG

en: Couldn't allocate memory for paletted data
wa: Dji n' a nén savou alouwer del memwere po les dnêyes des paletes

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
wa: Dji n' a savou alouwer del memwere assez po schaper l' fitchî BMP

en: Couldn't convert filename
wa: Dji n' a savou cvierser l' no do fitchî

en: Couldn't create new pixbuf
wa: Dji n' sai ahiver on novea pixbuf

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
wa: Dji n' a savou ricnoxhe li cogne di fitchî imådje pol fitchî «%s»

en: Couldn't save the rest
wa: Dji n' a savou schaper l' restant

en: Couldn't write to BMP file
wa: Dji n' a savou scrire dins l' fitchî BMP

en: Couldn't write to TIFF file
wa: Dji n' a savou scrire dins l' fitchî TIFF

en: Create Fo_lder
wa: Ahiver _ridant

en: Create in _folder:
wa: Ahiver e _ridant:

en: Credits
wa: Gråces

en: Cu_t
wa: Cô_per

en: Cursor hotspot outside image
wa: Pont tchôd do cursoe å dfoû d' l' imådje

en: Custom size
wa: Grandeu a vosse môde

en: Cyrillic (Transliterated)
wa: Cirilike (transliteraedje)

en: DISPLAY
wa: HÅYNAEDJE

en: De_lete File
wa: _Disfacer li fitchî

en: Decrease Indent
wa: Ritrait pus ptit

en: Default
wa: Prémetou

en: Delete File
wa: Disfacer li fitchî

en: Desktop
wa: Sicribanne

en: Disabled
wa: Essocté

en: Documented by
wa: Documinté pa

en: Empty
wa: Vude

en: Error
wa: Aroke

en: Error creating directory '%s': %s
wa: Åk n' a nén stî tot-z ahivant l' ridant «%s»: %s

en: Error from StartDoc
wa: Aroke di StartDoc

en: Error getting information for '%s': %s
wa: Åk n' a nén stî tot rascodant des informåcions po «%s»: %s

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
wa: Åk n' a nén stî tot-z eterpretant l' fitchî imådje JPEG (%s)

en: Error launching preview
wa: Åk n' a nén stî tot-z enondant l' prévoeyaedje

en: Error loading icon: %s
wa: Åk n' a nén stî come dji sayive di tcherdjî l' imådjete: %s

en: Error printing
wa: Åk n' a nén stî tot-z imprimant

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
wa: Åk n' a nén stî come dji rloméve li fitchî «%s» a «%s»: %s

en: Error writing to image file: %s
wa: Åk n' a nén stî come dji scrijheut e fitchî imådje: %s

en: Even sheets
wa: Les foyes paires

en: FLAGS
wa: DRAPEAS

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
wa: Dji n' a savou clôre li fitchî «%s» tot scrijhant l' imådje, i s' pout k' totes les dnêyes èn soeyexhe nén schapêyes: %s

en: Failed to load TIFF image
wa: Dji n' a savou tcherdjî l' imådje TIFF

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
wa: Dji n' a savou tcherdjî l' animåcion «%s»: li råjhon n' est nén cnoxhowe, motoit bén on cron fitchî

en: Failed to load image '%s': %s
wa: Dji n' a savou tcherdjî l' imådje «%s»: %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
wa: Dji n' a savou tcherdjî l' imådje «%s»: li råjhon n' est nén cnoxhowe, motoit bén on cron fitchî

en: Failed to open '%s' for writing: %s
wa: Dji n' a savou drovi l' fitchî «%s» po-z î scrire: %s

en: Failed to open TIFF image
wa: Dji n' a savou drovi l' imådje TIFF

en: Failed to open file '%s': %s
wa: Dji n' a savou drovi li fitchî «%s»: %s

en: Failed to open temporary file
wa: Dji n' a savou drovi l' fitchî timporaire

en: Failed to read from temporary file
wa: Dji n' a savou lére do fitchî timporaire

en: Failed to save TIFF image
wa: Dji n' a savou schaper l' imådje TIFF

en: Failed to write TIFF data
wa: Dji n' a savou scrire l' imådje TIFF

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
wa: Dji n' a savou scrire dins l' fitchî timporaire tot tcherdjant l' imådje XBM

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
wa: Dji n' a savou scrire dins l' fitchî timporaire tot tcherdjant l' imådje XPM

en: Failure reading GIF: %s
wa: Li lijhaedje di l' imådje GIF a fwait berwete: %s

en: Fatal error reading PNG image file
wa: Aroke moirt tot lijhant l' fitchî d' imådje PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
wa: Aroke moirt tot lijhant l' fitchî d' imådje PNG: %s

en: File
wa: Fitchî

en: File System
wa: Sistinme di fitchîs

en: File does not appear to be a GIF file
wa: Li fitchî n' rishonne nén on fitchî GIF

en: Files
wa: Fitchîs

en: Find and _Replace
wa: Trover et _replaecî

en: Fol_ders
wa: Ri_dants

en: Folder unreadable: %s
wa: Dji n' sai lére li ridant: %s

en: Folders
wa: Ridants

en: Font
wa: Fonte

en: Font Selection
wa: Tchoezi les fontes

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
wa: I manke des dnêyes å fitchî GIF (motoit k' il a stî côpé dvant l' fén?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
wa: L' imådje GIF n' a nou mapaedje di coleurs (colormap) globå, eyet on cåde å dvins d' l' imådje n' a pont d' mapaedje locå nerén.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
wa: L' imådje GIF est crombe (sitrindaedje LZW nén corek)

en: GIF image loader cannot understand this image.
wa: Li tcherdjeu d' imådjes GIF èn sait nén comprinde ciste imådje ci.

en: GIF image was truncated or incomplete.
wa: L' imådje GIF a stî côpêye divant l' fén ou n' est nén complete.

en: Gamma
wa: Gama

en: Gdk debugging flags to set
wa: Drapeas di disbugaedje Gdk a mete

en: Gdk debugging flags to unset
wa: Drapeas di disbugaedje Gdk a dismete

en: General
wa: Djenerå

en: Group
wa: Groupe

en: High
wa: Hôte

en: IPA
wa: Alfabet fonetike

en: Icon '%s' not present in theme
wa: L' imådjete «%s» n' est nén prezinte dins l' tinme

en: Icon has zero height
wa: L' imådjete a ene hôteur di zero

en: Icon has zero width
wa: L' imådjete a ene lårdjeur di zero

en: Image Quality
wa: Cwålité d' l' imådje

en: Image file '%s' contains no data
wa: Li fitchî imådje «%s» n' a nole dinêye dvins.

en: Image format unknown
wa: Cogne d' imådje nén cnoxhowe

en: Image has invalid width and/or height
wa: L' imådje a-st ene lårdjeur ou ene hôteur nén valides.

en: Image has unsupported bpp
wa: L' imådje a-st ene parfondeu di coleurs nén sopoirtêye

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
wa: L' imådje a-st on nombe di plans di %d-bits nén sopoirté

en: Image has zero height
wa: L' imådje a-st ene hôteur di zero

en: Image has zero width
wa: L' imådje a ene lårdjeur di zero

en: Image header corrupt
wa: Li tiestire di l' imådje est crombe

en: Image pixel data corrupt
wa: Les dnêyes di picsels di l' imådje sont crombes

en: Image too large to be saved as ICO
wa: Imådje trop grande po-z esse schapêye dizo l' cogne ICO

en: Image type '%s' is not supported
wa: Li sôre d' imådje %s n' est nén sopoirté

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
wa: Li module di tcherdjaedje d' imådjes %s n' ebague nén li boune eterface; motoit k' il est po ene diferinne modêye di GTK?

en: Increase Indent
wa: Ritrait pus grand

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
wa: Li tcherdjaedje incremintå n' est nén sopoirté pol sôre d' imådje «%s»

en: Information
wa: Informåcion

en: Input
wa: Intrêye

en: Input _Methods
wa: _Metôdes d' intrêye

en: Insufficient memory to load PNG file
wa: Nén del memwere assez po tcherdjî l' imådje PNG

en: Insufficient memory to load PNM context struct
wa: Nén del memwere assez po tcherdjî li structeure di contecse di l' imådje PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
wa: Nén del memwere assez po tcherdjî l' imådje PNM

en: Insufficient memory to load XBM image file
wa: Nén del memwere assez po tcherdjî l' imådje XBM

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
wa: I n' a nén del memwere assez po tcherdjî l' imådje, sayîz d' clôre sacwants programes po liberer del memwere

en: Insufficient memory to open TIFF file
wa: Nén del memwere assez po drovi l' imådje TIFF

en: Insufficient memory to save image into a buffer
wa: Nén del memwere assez po schaper l' imådje dins on tampon

en: Insufficient memory to save image to callback
wa: Nén del memwere assez po schaper l' imådje viè on el fonccion di rhoucaedje

en: Internal error in the GIF loader (%s)
wa: Divintrinne aroke el tcherdjeu GIF (%s)

en: Inuktitut (Transliterated)
wa: Inuktitut (transliteraedje)

en: Invalid URI
wa: Hårdêye (URI) nén valide

en: Invalid UTF-8
wa: UTF-8 nén valide

en: Invalid XBM file
wa: Fitchî XBM nén valide

en: Invalid XPM header
wa: Tiestire XPM nén valide

en: Invalid file name
wa: No d' fitchî nén valide

en: Invalid filename: %s
wa: No d' fitchî nén valide: %s

en: Invalid header in animation
wa: Tiestire nén valide e l' animåcion

en: Invalid header in icon
wa: Tiestire nén valide e l' imådjete

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
wa: Li cwålité JPEG doet esse ene valixhance inte 0 eyet 100; li valixhance «%d» n' est nén permetowe.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
wa: Li cwålité JPEG doet esse ene valixhance inte 0 eyet 100; li valixhance «%s» èn pout nén esse léjhowe.

en: Job
wa: Bouye

en: Job Details
wa: Detays del bouye

en: Justify|_Center
wa: Å _mitan

en: Justify|_Fill
wa: _Rimpli

en: Justify|_Left
wa: A _hintche

en: Justify|_Right
wa: A _droete

en: Keys
wa: Tapes

en: LRE Left-to-right _embedding
wa: LR_E - måke di ravalé scrijhaedje di hintche-a-droete

en: LRM _Left-to-right mark
wa: _LRM - måke di scrijhaedje di hintche-a-droete

en: LRO Left-to-right _override
wa: LR_O - måke di foirçaedje (override) do scrijhaedje di hintche-a-droete

en: Landscape
wa: Di coûtchî

en: Layout
wa: Adjinçmint

en: License
wa: Licince

en: Location
wa: Eplaeçmint

en: Low
wa: Basse

en: Make X calls synchronous
wa: Rinde les houcaedjes di X sincrones

en: Make all warnings fatal
wa: Tos les adviertixhmints dvèt esse fatås

en: Malformed chunk in animation
wa: Cron boket e l' animåcion

en: Media|P_ause
wa: Djo_ker

en: Media|Pre_vious
wa: Di d_vant

en: Media|R_ewind
wa: Ri_bobiner

en: Media|_Forward
wa: En _avant

en: Media|_Next
wa: _Shuvant

en: Media|_Play
wa: _Djouwer

en: Media|_Record
wa: _Eredjistrer

en: Media|_Stop
wa: _Arester

en: Medium
wa: Moyene

en: Modified
wa: Candjî

en: NAME
wa: NO

en: Name
wa: No

en: Name too long
wa: Li no est pår trop long

en: Navigation|_Back
wa: En _erî

en: Navigation|_Bottom
wa: Al _valêye

en: Navigation|_Down
wa: _Dischinde

en: Navigation|_First
wa: _Prumî

en: Navigation|_Forward
wa: En _avant

en: Navigation|_Last
wa: _Dierin

en: Navigation|_Top
wa: Al _copete

en: Navigation|_Up
wa: _Monter

en: Need user intervention
wa: I gn a mezåjhe di l' intervincion d' l' uzeu

en: New Folder
wa: Novea ridant

en: No XPM header found
wa: Nole tiestire XPM di trovêye

en: No extended input devices
wa: Nol éndjin d' intrêye sitindowe

en: No palette found at end of PCX data
wa: Nole palete di trovêye al fén des dnêyes PCX

en: None
wa: Nole

en: Not enough free memory
wa: Nén del memwere libe assez

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
wa: Nén del memwere assez po compôzer on cåde en on fitchî GIF

en: Not enough memory to load GIF file
wa: Nén del memwere assez po tcherdjî l' imådje GIF

en: Not enough memory to load ICO file
wa: Nén del memwere assez po tcherdjî l' fitchî ICO

en: Not enough memory to load RAS image
wa: Nén del memwere assez po tcherdjî l' imådje RAS

en: Not enough memory to load animation
wa: Nén del memwere assez po tcherdjî l' animåcion

en: Not enough memory to load bitmap image
wa: Nén del memwere assez po tcherdjî l' imådje bitmap

en: Not enough memory to load icon
wa: Nén del memwere assez po tcherdjî l' imådjete

en: Not enough memory to load image
wa: Nén del memwere assez po tcherdjî l' imådje

en: Odd sheets
wa: Les foyes impaires

en: One Sided
wa: So on seu costé

en: Op_acity:
wa: _Zerovoeyaedje:

en: Open '%s'
wa: Drovi «%s»

en: Other...
wa: Co ds ôtes...

en: Out of paper
wa: Foû d' papî

en: Output Tray
wa: Ridant d' rexhowe do papî

en: Output t_ray:
wa: Ridant d' re_xhowe do papî:

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
wa: Li livea di strindaedje PNG doet esse ene valixhance inte 0 eyet 9; li valixhance «%d» n' est nén permetowe.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
wa: Li livea di strindaedje PNG doet esse ene valixhance inte 0 eyet 9; li valixhance «%s» èn pout nén esse léjhowe.

en: Page %u
wa: Pådje %u

en: Page Setup
wa: Apontiaedje del pådje

en: Pages Per Sheet
wa: Pådjes pa foye

en: Pages per _sheet:
wa: Pådjes pa _foye:

en: Paper
wa: Papî

en: Paper Margins
wa: Mådjes do papî

en: Paper Size
wa: Grandeu do papî

en: Paper Source
wa: Sourdant do papî

en: Paper Type
wa: Sôre do papî

en: Paper _source:
wa: S_ourdant do papî:

en: Paper _type:
wa: _Sôre di papî:

en: Paused
wa: Djoké

en: Pick a Color
wa: Tchoezixhoz ene coleur

en: Pick a Font
wa: Tchoezixhoz ene fonte

en: Places
wa: Plaeces

en: Portrait
wa: D' astampé

en: Position on the color wheel.
wa: Eplaeçmint el rowe des coleurs.

en: Preparing
wa: Dji prepare

en: Preparing %d
wa: Dji prepare %d

en: Pri_ority:
wa: Pr_umiristé:

en: Print
wa: Imprimer

en: Print Document
wa: Imprimer documint

en: Print Pages
wa: Imprimer les pådjes

en: Print Pre_view
wa: _Vey divant

en: Print to LPR
wa: Imprimer viè LPR

en: Printer
wa: Sicrirece

en: Printer Default
wa: Prémetowe valixhance del sicrirece

en: Printer offline
wa: Sicrirece distindowe

en: Printing %d
wa: Imprimant %d

en: Program class as used by the window manager
wa: Classe do programe té kel manaedjeu di purnea s' endè sievrè

en: Program name as used by the window manager
wa: No do programe té kel manaedjeu di purnea s' endè sievrè

en: Question
wa: Kesse

en: RLE Right-to-left e_mbedding
wa: RLE - _måke di ravalé scrijhaedje di droete-a-hintche

en: RLM _Right-to-left mark
wa: _RLM - måke di scrijhaedje di droete-a-hintche

en: RLO Right-to-left o_verride
wa: RLO - måke di foirçaedje (o_verride) do scrijhaedje di droete-a-hintche

en: Ra_nge:
wa: _Fortchete:

en: Really delete file "%s"?
wa: Disfacer po do bon li fitchî «%s»?

en: Received invalid color data
wa: Dinêye di coleur nén valide di rçuvowe

en: Remove
wa: Oister

en: Remove the selected bookmark
wa: Oister l' rimåke tchoezeye

en: Rename File
wa: Rlomer li fitchî

en: Rename file "%s" to:
wa: Rilomer li fitchî «%s» a:

en: Rename...
wa: Rilomer...

en: Reverse landscape
wa: Di coûtchî cou å dzeu

en: Reverse portrait
wa: D' astampé cou å dzeu

en: SCREEN
wa: WAITROÛLE

en: Same as --no-wintab
wa: Li minme ki «--no-wintab»

en: Save _As
wa: Schaper et r_lomer

en: Save in _folder:
wa: Schaper e _ridant:

en: Sc_ale:
wa: Sc_håle:

en: Screen
wa: Waitroûle

en: Secret
wa: Sicret

en: Select A File
wa: Tchoezi on fitchî

en: Select _All
wa: Tchoezi _totafwait

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
wa: Tchoezixhoz l' coleur ki vos vloz sol difoûtrin anea. Tchoezixhoz l' noerixheu ou l' loumance del coleur avou l' divintrin triyangue.

en: Select which type of documents are shown
wa: Tchoezi l' sôre di documints a mostrer

en: Shortcut %s already exists
wa: Li rascourti %s egzistêye dedja

en: Shortcut %s does not exist
wa: Li rascourti %s n' egzistêye nén

en: Show _Hidden Files
wa: Mostrer les fitchîs _catchîs

en: Show _Private Resources
wa: Mostrer les rsoûces _privêyes

en: Si_ze:
wa: _Grandeu:

en: Size
wa: Grandeu

en: Size of the palette in 8 bit mode
wa: Grandeu del palete e môde 8bits

en: Stack overflow
wa: Disboirdaedje del pile

en: Standard
wa: Tipike

en: Status
wa: Estat

en: TGA image type not supported
wa: Li sôre d' imådje TGA n' est nén sopoirtêye

en: T_wo-sided:
wa: So les _deus costés:

en: The ANI image format
wa: Li sôre d' imådje ANI

en: The BMP image format
wa: Li sôre d' imådje BMP

en: The GIF image format
wa: Li sôre d' imådje GIF

en: The ICO image format
wa: Li sôre d' imådje ICO

en: The JPEG image format
wa: Li sôre d' imådje JPEG

en: The PCX image format
wa: Li sôre d' imådje PCX

en: The PNG image format
wa: Li sôre d' imådje PNG

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
wa: Famile del sôre d' imådjes PNM/PBM/PGM/PPM

en: The TIFF image format
wa: Li sôre d' imådje TIFF

en: The Targa image format
wa: Li sôre d' imådje Targa

en: The WBMP image format
wa: Li sôre d' imådje WBMP

en: The XBM image format
wa: Li sôre d' imådje XBM

en: The XPM image format
wa: Li sôre d' imådje XPM

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
wa: Li fitchî «%s» est so ene ôte éndjole (lomêye %s) et i s' pôreut k' i n' soeye nén disponibe po ç' programe ci.
    Estoz vs seur di voleur tchoezi ç' fitchî la?

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
wa: Li no d' fitchî «%s» eploye des senes ki n' sont nén permetous po les nos d' fitchîs.

en: The filename "%s" couldn't be converted to UTF-8. (try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING): %s
wa: Li no d' fitchî «%s» èn pola nén esse kiviersé viè UTF-8 (sayîz d' defini l' variåve d' evironmint G_BROKEN_FILENAMES): %s

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
wa: Li no do ridant «%s» eploye des senes ki n' sont nén permetous dins les nos d' fitchîs

en: The license of the program
wa: Li licince do programe

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "%s". Please use a different name.
wa: Li no d' fitchî «%s» n' est nén valide ca il eploye li caractere «%s». Eployîz on no diferin s' i vs plait.

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
wa: Cisse modêye ci di gdk-pixbuf come elle a stî copilêye èn sopoite nén li schapaedje d' imådjes del sôre: %s

en: This file system does not support mounting
wa: Ci sistinme di fitchîs chal èn sopoite nén l' montaedje

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
wa: Tigrigna-Eritrêye (EZ+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
wa: Tigrigna-Etiopeye (EZ+)

en: Today
wa: Ouy

en: Top Secret
wa: Foû scret

en: Topdown BMP images cannot be compressed
wa: Les imådjes BMP «Topdown» èn polèt nén esse sitrindowes

en: Translated by
wa: Ratourné pa

en: Transparency of the color.
wa: Livea di «voeyaedje houte» del coleur.

en: Two Sided
wa: So les deus costés

en: Type a file name
wa: Tapez on no d' fitchî

en: Type name of new folder
wa: Tapez l' no do novea ridant

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
wa: Dji n' sai tcherdjî li module po tcherdjî les imådjes: %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
wa: Dji n' pou nén trover on fitchî imådje e pixmap_path: «%s»

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
wa: Dji n' pou nén trover on moteur di tinmes e module_path: «%s»,

en: Unclassified
wa: Nén classifyî

en: Unexpected icon chunk in animation
wa: Boket d' imådjete nén ratindou dins l' animåcion

en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

en: Unknown attribute '%s' on line %d char %d
wa: Atribut «%s» nén cnoxhou el roye %d, caractere %d

en: Unknown item
wa: Cayet nén cnoxhou

en: Unrecognized image file format
wa: Cogne di fitchî imådje nén cnoxhowe

en: Unspecified error
wa: Aroke nén specifieye

en: Unsupported JPEG color space (%s)
wa: Espåce di coleurs JPEG nén sopoirté (%s)

en: Unsupported animation type
wa: Sôre d' animåcion nén sopoirtêye

en: Unsupported depth for ICO file: %d
wa: Parfondeu d' coleurs nén sopoirtêye pol fitchî ICO: %d

en: Unsupported icon type
wa: Sôre d'  imådjete nén sopoirtêye

en: Urgent
wa: Urdjint

en: Version %s of the GIF file format is not supported
wa: Li modêye %s del sôre di fitchîs GIF n' est nén sopoirtêye

en: Vietnamese (VIQR)
wa: Vietnamyin (VIQR)

en: Warning
wa: Adviertixhmint

en: Width or height of TIFF image is zero
wa: Li lårdjeur ou l' hôteur di l' imådje TIFF est d' zero

en: Window
wa: Purnea

en: Written by
wa: Sicrît pa

en: X Input Method
wa: Intrêye viè on sierveu XIM

en: X _tilt:
wa: Limite X:

en: X display to use
wa: Håynaedje X11 a-z eployî

en: X screen to use
wa: Waitroûle X11 a-z eployî

en: XPM file has image height <= 0
wa: Li fitchî XPM a-st ene hôteur d' imådje <= 0

en: XPM file has image width <= 0
wa: Li fitchî XPM a-st ene lårdjeur d' imådje <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
wa: Li fitchî XPM a-st on nombe nén valide di coleurs

en: XPM has invalid number of chars per pixel
wa: Li fitchî XPM a-st on nombe nén valide di caracteres pa picsel

en: Y t_ilt:
wa: Limite Y:

en: Yesterday
wa: Ayir

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
wa: Vos ploz dner chal ene valixhance di coleur e hecsadecimå al môde HTML, ou simplumint on no d' coleur (en inglès) come «orange».

en: ZWJ Zero width _joiner
wa: ZW_J - måke di djondaedje sins lårdjeur

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
wa: ZW_NJ - måke di nén-djondaedje sins lårdjeur

en: ZWS _Zero width space
wa: _ZWS - blanc sins lårdjeur

en: Zoom _In
wa: _Zoumer

en: Zoom _Out
wa: _Diszoumer

en: _About
wa: Å_d fwait

en: _Add
wa: _Radjouter

en: _After:
wa: _Après:

en: _All
wa: _Totes

en: _Apply
wa: _Mete en ouve

en: _Ascending
wa: _Crexhant

en: _Blue:
wa: _Bleu:

en: _Bold
wa: _Cråsses

en: _Bottom:
wa: Al _valêye:

en: _Browse for other folders
wa: _Foyter dins ds ôtes ridants

en: _CD-Rom
wa: Plake la_zer

en: _Cancel
wa: _Rinoncî

en: _Clear
wa: _Netyî

en: _Clear List
wa: _Netyî djivêye

en: _Close
wa: _Clôre

en: _Color
wa: _Coleur

en: _Convert
wa: Ki_vierser

en: _Copy
wa: _Copyî

en: _Delete
wa: _Disfacer

en: _Descending
wa: _Discrexhant

en: _Device:
wa: _Éndjin:

en: _Disconnect
wa: Si _disraloyî

en: _Edit
wa: _Candjî

en: _Execute
wa: _Enonder

en: _Family:
wa: _Famile:

en: _Files
wa: _Fitchîs

en: _Find
wa: _Trover

en: _Floppy
wa: _Plakete

en: _Folder name:
wa: No do _ridant:

en: _Font
wa: _Fonte

en: _Gamma value
wa: Valixhance _gama

en: _Green:
wa: _Vert:

en: _Harddisk
wa: _Deure plake

en: _Height:
wa: _Hôteur:

en: _Help
wa: _Aidance

en: _Home
wa: _Måjhon

en: _Hue:
wa: _Tinte:

en: _Index
wa: _Indecse

en: _Information
wa: _Informåcion

en: _Insert Unicode Control Character
wa: _Sititchî caractere di contrôle unicôde

en: _Italic
wa: Cl_intcheyes

en: _Jump to
wa: _Potchî a

en: _Left:
wa: _Hintche:

en: _License
wa: _Licince

en: _Mode:
wa: _Môde:

en: _Name:
wa: _No:

en: _Network
wa: _Rantoele

en: _New
wa: _Novea

en: _New Folder
wa: _Novea ridant

en: _No
wa: _Neni

en: _Normal Size
wa: Grandeu _normåle

en: _Now
wa: As_teure

en: _OK
wa: 'l est bon

en: _Only print:
wa: Imprimer _seulmint:

en: _Open
wa: _Drovi

en: _Palette:
wa: _Palete:

en: _Paper size:
wa: Grandeu do _papî:

en: _Paste
wa: C_laper

en: _Places
wa: _Plaeces

en: _Preferences
wa: _Preferinces

en: _Pressure:
wa: _Pression:

en: _Preview:
wa: _Vey divant:

en: _Print
wa: _Imprimer

en: _Properties
wa: _Prôpietés

en: _Quit
wa: Moussî _foû

en: _Red:
wa: _Rodje:

en: _Redo
wa: _Rifé

en: _Refresh
wa: _Rafrister

en: _Remove
wa: _Oister

en: _Remove From List
wa: _Oister foû del djivêye

en: _Rename
wa: _Rilomer

en: _Rename File
wa: _Rilomer li fitchî

en: _Replace
wa: _Replaecî

en: _Reverse
wa: Å _rvier

en: _Revert
wa: _Rimete come divant

en: _Right:
wa: _Droete:

en: _Saturation:
wa: _Saturaedje:

en: _Save
wa: _Schaper

en: _Save color here
wa: _Schaper l' coleur chal

en: _Save in folder:
wa: Schaper e _ridant:

en: _Selection:
wa: _Tchuze:

en: _Spell Check
wa: _Coridjî

en: _Stop
wa: Å_we

en: _Strikethrough
wa: _Båré

en: _Style:
wa: _Stîle:

en: _Top:
wa: Al _copete:

en: _Undelete
wa: _Disrafacer

en: _Underline
wa: _Sorlignî

en: _Undo
wa: _Disfé

en: _Value:
wa: _Loumance:

en: _Wheel:
wa: _Rôlete:

en: _Width:
wa: _Lårdjeur:

en: _Yes
wa: _Oyi

en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
wa: aåbcdefghijk ûvwxyz AÅBCDEFGHIJK ÛVWXYZ

en: calendar year format|%Y
wa: %Y

en: calendar:week:digits|%d
wa: %d

en: calendar:week_start:0
wa: calendar:week_start:1

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
wa[0]: dji n' a savou alouwer on tampon di %u octet po l' imådje
wa[1]: dji n' a savou alouwer on tampon di %u octets po l' imådje

en: inch
wa: pôce

en: keyboard label|Alt
wa: Alt

en: keyboard label|Hyper
wa: Hyper

en: keyboard label|Meta
wa: Meta

en: keyboard label|Super
wa: Super

en: keyboard label|Tab
wa: Tab

en: none
wa: nole

en: paper size|#10 Envelope
wa: Ewalpeure N°10

en: paper size|#12 Envelope
wa: Ewalpeure N°12

en: paper size|#14 Envelope
wa: Ewalpeure N°14

en: paper size|#9 Envelope
wa: Ewalpeure N°9

en: paper size|10x11
wa: 10x11

en: paper size|10x13
wa: 10x13

en: paper size|10x14
wa: 10x14

en: paper size|10x15
wa: 10x15

en: paper size|11x12
wa: 11x12

en: paper size|11x15
wa: 11x15

en: paper size|12x19
wa: 12x19

en: paper size|5x7
wa: 5x7

en: paper size|6x9 Envelope
wa: Ewalpeure 6x9

en: paper size|7x9 Envelope
wa: Ewalpeure 7x9

en: paper size|9x11 Envelope
wa: Ewalpeure 9x11

en: paper size|A0
wa: A0

en: paper size|A0x2
wa: A0x2

en: paper size|A0x3
wa: A0x3

en: paper size|A1
wa: A1

en: paper size|A10
wa: A10

en: paper size|A1x3
wa: A1x3

en: paper size|A1x4
wa: A1x4

en: paper size|A2
wa: A2

en: paper size|A2x3
wa: A2x3

en: paper size|A2x4
wa: A2x4

en: paper size|A2x5
wa: A2x5

en: paper size|A3
wa: A3

en: paper size|A3x3
wa: A3x3

en: paper size|A3x4
wa: A3x4

en: paper size|A3x5
wa: A3x5

en: paper size|A3x6
wa: A3x6

en: paper size|A3x7
wa: A3x7

en: paper size|A4
wa: A4

en: paper size|A4x3
wa: A4x3

en: paper size|A4x4
wa: A4x4

en: paper size|A4x5
wa: A4x5

en: paper size|A4x6
wa: A4x6

en: paper size|A4x7
wa: A4x7

en: paper size|A4x8
wa: A4x8

en: paper size|A4x9
wa: A4x9

en: paper size|A5
wa: A5

en: paper size|A6
wa: A6

en: paper size|A7
wa: A7

en: paper size|A8
wa: A8

en: paper size|A9
wa: A9

en: paper size|Arch A
wa: Arch A

en: paper size|Arch B
wa: Arch B

en: paper size|Arch C
wa: Arch C

en: paper size|Arch D
wa: Arch D

en: paper size|Arch E
wa: Arch E

en: paper size|B0
wa: B0

en: paper size|B1
wa: B1

en: paper size|B10
wa: B10

en: paper size|B2
wa: B2

en: paper size|B3
wa: B3

en: paper size|B4
wa: B4

en: paper size|B5
wa: B5

en: paper size|B6
wa: B6

en: paper size|B6/C4
wa: B6/C4

en: paper size|B7
wa: B7

en: paper size|B8
wa: B8

en: paper size|B9
wa: B9

en: paper size|C0
wa: C0

en: paper size|C1
wa: C1

en: paper size|C10
wa: C10

en: paper size|C2
wa: C2

en: paper size|C3
wa: C3

en: paper size|C4
wa: C4

en: paper size|C5
wa: C5

en: paper size|C6
wa: C6

en: paper size|C6/C5
wa: C6/C5

en: paper size|C7
wa: C7

en: paper size|C7/C6
wa: C7/C6

en: paper size|C8
wa: C8

en: paper size|C9
wa: C9

en: paper size|Choukei 2 Envelope
wa: Ewalpeure Choukei (長形) 2

en: paper size|Choukei 3 Envelope
wa: Ewalpeure Choukei (長形) 3

en: paper size|Choukei 4 Envelope
wa: Ewalpeure Choukei (長形) 4

en: paper size|DL Envelope
wa: Ewalpeure DL

en: paper size|Executive
wa: Executive

en: paper size|Folio
wa: Folio

en: paper size|Italian Envelope
wa: Ewalpeure itålyinne

en: paper size|JB0
wa: JB0

en: paper size|JB1
wa: JB1

en: paper size|JB10
wa: JB10

en: paper size|JB2
wa: JB2

en: paper size|JB3
wa: JB3

en: paper size|JB4
wa: JB4

en: paper size|JB5
wa: JB5

en: paper size|JB6
wa: JB6

en: paper size|JB7
wa: JB7

en: paper size|JB8
wa: JB8

en: paper size|JB9
wa: JB9

en: paper size|Monarch Envelope
wa: Ewalpeure «Monarch»

en: paper size|Personal Envelope
wa: Ewalpeure da vosse

en: paper size|Quarto
wa: Quarto

en: paper size|RA0
wa: RA0

en: paper size|RA1
wa: RA1

en: paper size|RA2
wa: RA2

en: paper size|SRA0
wa: SRA0

en: paper size|SRA1
wa: SRA1

en: paper size|SRA2
wa: SRA2

en: paper size|Super A
wa: Super A

en: paper size|Super B
wa: Super B

en: paper size|Tabloid
wa: Tabloyide

en: paper size|US Legal
wa: US Legal

en: paper size|US Legal Extra
wa: US Legal Extra

en: paper size|US Letter
wa: US Letter

en: paper size|US Letter Extra
wa: US Letter Extra

en: paper size|US Letter Plus
wa: US Letter Plus

en: paper size|Wide Format
wa: Lådje format

en: paper size|a2 Envelope
wa: Ewalpeure a2

en: paper size|c5 Envelope
wa: Ewalpeure c5

en: paper size|hagaki (postcard)
wa: hagaki (cwåte-vuwe djaponesse)

en: paper size|kahu Envelope
wa: Ewalpeure kahu (角形)

en: paper size|kaku2 Envelope
wa: Ewalpeure kahu  (角形) 2

en: paper size|oufuku (reply postcard)
wa: oufuku (往復) (cwåte-vuwe di response)

en: paper size|you4 Envelope
wa: Ewalpeure Youkei (洋形) 4

en: print operation status|Blocking on issue
wa: Aresté so on problinme

en: print operation status|Finished
wa: Tot fwait

en: print operation status|Finished with error
wa: Fini avou ene aroke

en: print operation status|Generating data
wa: Djenerant les dnêyes

en: print operation status|Initial state
wa: Estat di cmince

en: print operation status|Preparing to print
wa: Si preparant po-z imprimer

en: print operation status|Printing
wa: Imprimant

en: print operation status|Sending data
wa: Evoyant les dnêyes

en: print operation status|Waiting
wa: Ratindant

en: progress bar label|%d %%
wa: %d %%

en: year measurement template|2000
wa: 2000
